pondělí 23. ledna 2006

Václav Havel kritizuje naci(onali)stickou Národní stranu

Václav HavelCelý uplynulý týden jsme byli svědky takzvaných vlasteneckých pokusů, jak znesvětit místo, kde během války zahynuly zhruba tři stovky českých Romů a odkud zhruba dalších 600 nastoupilo na cestu bez návratu - směr Osvětim. Jako by k znesvěcení nestačilo, že na místě už dlouhá léta stojí vepřín, s kterým si zatím neuměla poradit žádná česká vláda. Vlastenčení extremistů rozzlobilo i exprezidenta Václava Havla, který poskytl exkluzívní rozhovor. Reportáž můžete sledovat dnes (23. 01. 2006) od 21:30 na ČT1 v pořadu Reportéři ČT. Update: Reportáž si můžete pustit tady.

4 komentáře:

 1. Tý svini Edelmannový bych přál, aby si to v tom koncentráku v Letech zažila na vlastní kůži, když furt mluví o tom, jaký to tam bylo super.

  OdpovědětVymazat
 2. jo koukal jsem na to, ale nerozumím proč media dávaj NS takový prostor - bezplatnou reklamu. Myslím, že před volbama jim přesně o to šlo a naše slavný media jim to sežrali i s navijákem!
  Btw. Všimli jste si že jeden z účastníků mával praporem sládkových republikánů? To bude asi nejaká širší akce...

  OdpovědětVymazat
 3. Kdokoliv se na tu reportáž díval a má rozumu alespoň jako dítě ze základní školy, tak týhle straně nemůže dát nikdy hlas.

  OdpovědětVymazat
 4. Kéž bys měl pravdu Miku! Díval jsem se na jejich vypečený stránky a zjistil že mají fajnovýho člena - hledače pokladů na Štěchovicku pana Mužíka...to je fakt spolek - kam se hrabe Železný s důchodcema za ž.j.

  OdpovědětVymazat