středa 22. února 2006

Už i můj blog zasáhla komerce

Notebook Acer FerrariDáváte přednost klasickým kamenným obchodům nebo internetovým e-shopům? Oboje má svoje pro i proti, ale e-shopům hraje většinou do karet mnohem lepší cena. Pokud zrovna scháníte nový počítač, notebook, LCD monitor, PDA, digitální foťák, MP3 přehrávač, projektor, tiskárnu nebo třeba jen DVD vypalovačku nebo pevný disk, tak mrkněte na www.bezva.com a určitě najdete co hledáte. (Banner je v menu vlevo.) Nabídka je opravdu pestrá a rozsáhlá a ceny více než dobré, tak proč to nezkusit? :o)

10 komentářů:

 1. Nejen vodou živ je blogger... :o)

  OdpovědětVymazat
 2. stejně koukám, že bloguje.cz je asi vychytanější než blog.cz, podle mne to na blog.cz v takové formě ani dát nemůžem.

  OdpovědětVymazat
 3. 2 stopar bloguje je proste cool :-)
  2 mike82 - vidím že tu rozjídíš byznys :) a nezpomen to zdanit :-))

  OdpovědětVymazat
 4. to stopar: Jestli tou formou myslíš to, že je to flashovej banner, tak já ho sem taky dostat nemůžu, ale pokaždý se načítá ze stránek tý firmy a zobrazuje se mi tady. :o)

  OdpovědětVymazat
 5. Jasně.
  Spíš jsem měl na mysli ten fakt, že si tam můžeš nazvat položku menu Reklama a pak si ji tam hodit. To na blog.cz asi nejde. Ono toho je víc. Doufám, že to rozchoděj k lepšímu. Když jsem začínal blogovat, vůbec jsem neměl plán, že to "tak rozjedu". Kdybych to věděl, řešil bych to dost jinak.

  OdpovědětVymazat
 6. a bude z tebe milionář :-D sakra.. hele, my na tom máme taky podíl ;-) tak to začneme nějak férově dělit :-D

  OdpovědětVymazat
 7. btw: zas tak levný mi teda nepříjdou :-/

  OdpovědětVymazat
 8. to píšťalka: Jo jo, za pár stovek let ze mě bude milionář! Jupí!!! :o) Podíl na tom budeš mít, až si odtamtud něco objednáš... :o)

  OdpovědětVymazat