pondělí 20. března 2006

Pidi recenze na koncert Clou a Suffer

Clou PostcardsV sobotu večer hráli v Táboře Clou. Původně se mi na ně moc nechtělo, ale protože tam hráli i Suffer, tak jsme vyrazili. :o) Clou jsem slyšel poprvé na den přesně před rokem v pražském Abatonu. Tenkrát je ještě "nikdo" neznal (nehráli je v rádiu ani v TV) a mě jejich živé vystoupení fakt chytlo (to je možná slabý slovo) a hned jsem si koupil jejich CD Postcards - vzhledem k tomu, že oficiálně vyšlo až o dva dny později, tak jsem ho měl asi mezi prvními. :o) Nicméně CD mě opravdu zklamalo (to neznamená, že se nemůže líbit vám!). Poslechl jsem si ho asi třikrát a už se k němu nevrátil. - Skoro mi připadá, že na to CD nahrála jiná kapela než hraje na koncertech. Vstupné bylo rozumných 100/130 Kč, ale přesto do klubu Milenium přišlo tak 150-200 lidí. - Zdá se, že i přesto že hrajou v rádiu, tak to není kapela pro masy. První hráli Suffer (česká skatepunková kapela) a odehráli opravdu výborný energický koncert! Hned jsem si koupil jejich poslední CD - Thirteen a přesto že je to hodně "slabý odvar" koncertu, tak ho můžu všem fanouškům tohoto stylu doporučit. (Koupit si ho můžete třeba tady.) Pak hráli Clou... A překvapení se nekonalo... Opět dokázali, že to dovedou rozbalit a odehráli naprosto fantastický koncert! Cédéčko si sice asi zase nepustím, ale ten koncert fakt stál za to! (Kdo má o CD zájem, může si ho objednat třeba tady.) Moje subjektivní hodnocení celé akce je tak 8/10 (kdybych nemusel řídit, dal bych 9/10 :o)). Komu se podobná hudba líbí, tak může zkusit FINAL MP3 player, na který mám odkaz v levém menu (Odkazy). Je to odkaz ze stránky FINAL SK8.

11 komentářů:

 1. tady bude nekdo mít 7 tisíc přístupů - taxikáři vypni to Turbo :-)))

  OdpovědětVymazat
 2. Jak to vidíš s tou sázkou? Jdeš teda do toho? :o)

  OdpovědětVymazat
 3. to jsou unikatni navstevnici nebo celkovej pocet shlednuti?

  OdpovědětVymazat
 4. A jinak Clou, koncert spolu s Roe-Deer je jeden z nejlepsich mejch zazitku...nazivo jsou tak 2x 3x lepsi

  OdpovědětVymazat
 5. Pravděpodobně to znamená počet shlédnutí, ale nevím to jistě, moc na to číslo nekoukám, mám ho tu jen pro porovnání s ostatními na Bloguje. Koukám spíš na denní a týdenní návštěvnost na Toplistu.

  Jo jo, Roe-Deer jsem už taky na živo viděl (ne jednou) a taky stojí za to... :o)

  OdpovědětVymazat
 6. jo klidne - pozor dle Sazky má Sanny lepčí kurz než Plutarchos :-)) rozmysli si to dobře :-))

  OdpovědětVymazat
 7. Ok, tak ujednáno... :o)

  Mimochodem, na kurzy bych moc nehleděl... Loni měla, myslím, druhej nelepší kurz Hanka (hned po Katce). A vyřadila jí hned v prvním kole Regina (která naopak měla kurz asi druhej nejhorší). Lidi jsou hrozně nevyzpytatelný... :o)

  OdpovědětVymazat
 8. já myslím že se už bookmakři poučili :-)) loni to přece začínalo :-)

  jo a naše sázka neplatí pokud odstoupí někdo z těch dvou ze zdravot. důvodů či úmrtí...souhlas??

  OdpovědětVymazat
 9. No jo, to se pozná právník... Chce mít ošetřenej každej detail... :o) Ale OK, musí jít o regulerní vyřazení diváky.

  A už jsi jdu připravovat banner... :o)))

  OdpovědětVymazat
 10. aby neobrostl kapradím, než Sanny pujde z vily :-))

  OdpovědětVymazat
 11. ale abys neřekl že sem nelida pokud bude Sanny unesena z vilky mimozemštany, což vzhldem k její váze není pravděpodobné :-)) tak jsi taky vyhrál Ty :))

  OdpovědětVymazat