pátek 3. března 2006

Tisíc a jedna králičí pohádka

Bugs BunnyMůj TV tip na sobotní odpoledne je možná trochu netradiční - žádný filmový klub, ale oddychová pohádka Tisíc a jedna králičí pohádka (Bugs Bunny's Third Movie: 1001 Rabbit Tales). Jedná se o hodinu a půl dlouhou americkou animovanou komedii z roku 1982. Vysílá jí v sobotu (04. 03. 06) televize Prima od 12:55. Oficiální text distributora: Králík Bugs a kačer Duffy zjistí, že oba pracují jako prodavači dětských knih firmy Rambling House. Každý z nich má svou metodu jak prodat knihy co největšímu počtu zákazníků a nepřestávají soutěžit v tom, kdo z nich bude úspěšnější. V bláznivé rozjařené soutěži se nakonec Bugs dostane na sultánův dvůr, kde je zrovna potřeba najít někoho, kdo by malému rozmazlenému Abalabovi vyprávěl pohádky. Bugs se zdá jako ideální kandidát a sultánovy přesvědčovací metody se ukáží být nadmíru účinné. Bugs si může vybrat. Buď bude vyprávět pohádky nebo skončí v hrnci. A navíc má sultán velkou šavli. Bugs tedy začne sultánovu synkovi vyprávět, jenže každou pohádku, do které se pustí, notně poplete, ať už je to Jack a kouzelný fazolový stonek, Sněhurka nebo Červená karkulka. A ještě otázka pro vás: Máte rádi kreslené pohádky (které nejvíc), nebo je považujete za zábavu pro děti ze školky? :o)

4 komentáře:

 1. Kreslený pohádky (nebo spíše seriály) jsou bezva. Líbí se mi jich hrozně moc. Jen výběr: Garfield, Bugs Bunny, Simpsonovi, South Park (i když to je možná spíš pro dospělý) nebo Hurvínek (i když ten vlastně není kreslený). Není to zábava jen pro děti ze školky, ale i ze základních, středních a vysokých škol a všech ostatních, co nikdy ve skutečnosti nedospěli.

  OdpovědětVymazat
 2. Simpsonovi nic než Simpsonovi nic než Simpsonovi :-))))))

  OdpovědětVymazat
 3. Jo, Simpsonovi mám taky nejradši (South Park ale tvrdě konkuruje)... Škoda jen, že ty odpolední těsně nestíhám, tak musím koukat na ty noční... :o)

  OdpovědětVymazat
 4. Looney tunes sou snad nejlepší animovaný sriály.... Film byl super, asi si ho seženu... :)

  OdpovědětVymazat