úterý 14. března 2006

Trochu drsný smysl pro humor, na můj vkus.

Pomsta je sladkáOpravdu mám rád všechny typy humoru, od toho fekálního až po takzvaný intelektuální, ale tohle je fakt moc... (Ne, že bych se tomu nesmál, ale stejně je to drsný!) Jisté Fajn Rádio si ve své show Pomsta je sladká dělá z lidí docela drsnou srandu. Jde asi o to, že někdo zavolá, že ho někdo kvůli něčemu naštval a moderátor tomu dotyčnému zavolá a nějakym způsobem se mu za to chce pomstít. Stylem mi to připomíná "Test věrnosti", který kdysi běžel na Evropě 2. Sehnal jsem zatím jenom 4 záznamy, ale poslechněte si je... Jsou opravdu hodně drsný... :o)
Nová žena se nechová pěkně k synovi
Robertek
Tu svatbu tchýně fakt nechce
ICQ děvka Tak co na to říkáte? :o) Update: Pokud si chcete záznamy stáhnout k sobě do počítače, tak tady jsou: První, druhý, třetí a čtvrtý. Stačí kliknou pravým tlačítkem myši na odkaz a dát něco jako "Uložit odkaz jako..." a máte to doma. :o)

21 komentářů:

 1. sem poslouchal toho Robertka - a to je dost trapný , myslím že je to hraný, ne skutečný :-)

  OdpovědětVymazat
 2. no tak to je pěkně drsnej pořad teda ...

  OdpovědětVymazat
 3. No, spíš bych řekl, že je to natolik drsný, že to ani nemůže být skutečný. :o) O tý show jsem do včerejška nic nevěděl, takže fakt nevim. Ale třeba se najde někdo, kdo to poslouchá denně a něco k tomu řekne...

  OdpovědětVymazat
 4. jsem teda svědomitě odposlouchal všechny čtyři ... ale jestli to je fakt nebo podvrh, to těžko říct

  OdpovědětVymazat
 5. na 80 procent si myslím že to je hraný...v opačným případě by si silně koledovali o žalobu a pochybuju že by je někdo nežaloval pokud to provozují pravidelně, jinak taky toto fajn rádio neposlouchám.

  OdpovědětVymazat
 6. Já si to bohužel poslechnout nemůžu, tenhle PC je na to krátký. Můžeš mi stručně popsat, o co tam jde?

  OdpovědětVymazat
 7. Miku zas tak drsný to není na jihoamerických internetových radiích dělaj něco podobnýho zavolají někomu a řeknou že povstalci vyvraždili půlku vesnice kde žije jeho dcera nebo že mu piranha sežrala tetu a podobný srandy - např.www.lacyberadio.com :-))

  OdpovědětVymazat
 8. Hm, to zní opravdu jako inteligentní humor. Co by asi dělali, kdyby z toho třeba někdo se slabým srdcem dostal infarkt.

  OdpovědětVymazat
 9. Poslouchala jsem ten prvni a to teda byla sila.........:-O))) Nicmene..i tak se daji vyresit mezilidske vztahy.

  OdpovědětVymazat
 10. To se nedá vyprávět, to si musíš poslechnout... :o) Mimochodem, z tohodle snad infarkt nikdo nedostane... Maximálně tak přes hubu... :o)

  OdpovědětVymazat
 11. Hele, mně ale přijde, že "Tu svatbu tchýně fakt nechce" je sehraný. To je jak kdyby to četly...

  OdpovědětVymazat
 12. no každopádně si to budu muset na tom rádiu poslechnout, abych věděl co v tom je :-) pokud se teda vzbudím tak brzy jak to dávaj ;-)

  OdpovědětVymazat
 13. Hej to je sehrané (svatba)......... Kdyby si aspoň sehnali někoho jinýho něž ochotníky jak z Novy....

  OdpovědětVymazat
 14. Ono je to snad všechno takový....
  To je jak telenovela.

  OdpovědětVymazat
 15. dyt to říkám celou dobu je to sehraný, něco líp něco hůř :-))

  OdpovědětVymazat
 16. Nejseš náhodou ta Jitta co psala na Neviditelnýho psa?

  OdpovědětVymazat
 17. Fajn radio hledá do svého týmu moderátorku! Jseš čupr holka, vtipná, veselá, komunikativní, do 25 let? Chceš být za hvězdu a myslíš, že na to máš! - ha dvojí diskriminace - věková a pohlavní :-)) to budou mít na úřadu práce radost - nechci žalovat, ale hlásit se to musí velebnosti Škromachu :-)

  OdpovědětVymazat
 18. No, nevim... Hlavně to s tou tchýní vypadá sehraně, ale pořád si (možná naivně) myslím, že je to fakt ze života... Jinak by to teda byla pěkná trapárna... :o(

  OdpovědětVymazat
 19. E-e. Asi ne, možná do kometářů, jinak si tam pouze pročítám o architektuře.

  OdpovědětVymazat