středa 15. března 2006

Vyvolení 2 - Pluto jasným vítězem

MC PlutoV podělí jsem viděl VyVolené 2 a opravdu jsem se bavil. Začátek ani konec jsem neviděl, ale mezitim jsem se opravdu nasmál. Naprosto skvěle Pluto zahrál svoje náhlé vzplanutí k Tonymu a pak naprosto neuvěřitelně Martin ochutnával čísi kalhotky... :o) Kdo viděl, ví o čem mluvim... :o) Mimochodem Pluta tipuju na vítěze druhé řady VyVolených a vzhledem k tomu, že mám v plánu si na něj zítra dojít vsadit (sázím pravidelně tak jednou ročně a letos jsem ještě nesázel), tak Vám o něm něco napíšu, abyste mu při případných duelech věděli proč mu posílat sms. Daniel Joao aka Pluto je známý český raper a vítěz prvního ročníku soutěže Utkej se v rapu. Před pár dny (27. 02. 06) vydal výborné debutové album s názvem Čokl Mikymauza. Produkoval ho Gipsy a bylo vydané na labelu Paranormalz. Obsahuje 17 tracků + 3 bonusy a můžete si ho za 150 Kč (+ poštovné) objednat tady. První singl, track "Destino", kde hostuje Plutova sestra Madalena Joao, si můžete stáhnout a poslechnout tady. Pokud se vám bude líbit, doporučuji ke stažení i tři živé tracky - záznam z druhého kola "Utkej se v rapu", které Pluto vyhrál. Ještě přikládám pár fotek... Tady, tady a tady. Nakonec bych rád upozornil na Plutovy nové graficky dokonalé stránky: www.MCPLUTO.cz Pé eL Ú Té Ó - Pluto - Pluto!

14 komentářů:

 1. Nevim, nejde nám prima, ale bulvár o něm tvrdí že neudrží péro v kalhotách a mlátí svou holku..nicméně, možná právě proto by mohl vyhrát, aby se na ni mohl vykašlat kvůli nějaký dračici, která si to nenechá líbit;)

  OdpovědětVymazat
 2. Hele Mike, já vim, že Ti dneska schválili to registrovaný partnerství, takže se ti tu jistá reálná šance nabízí, ale zatím to vypadá, že je pan Pluto heterák.
  Kromě toho je to podle mne až klasicky vymatlanej chlapeček. Nebude zcela hloupý, ale vymatlaný bude :). Přeji pěkný den a ber to s humorem :).

  OdpovědětVymazat
 3. Péro v kalhotách ve vile zatím udržel (žádný sex prý nebyl - jen líbačka). S tím zmlácením holky je to horší... Ale vzhledem k tomu, že s ním zůstala, tak to asi tak hrozný nebylo. Navíc se tím netají a lituje toho. Takže myslím že mu to nemá cenu do smrti vyčítat (tím to ale nechci zlehčovat). No, co si budem povídat, svatej není, ale kdo z nás je, že? :o)

  OdpovědětVymazat
 4. No, to registrovaný partnerství mě fakt těší, sice ho (vzhledem k mojí sex. orientaci) nevyužiju, ale těší mě, že se Česká republika stala první postkomunistickou zemí kde byl tento zákon schválen a zase jsme se tím o něco přiblížili západní Evropě, kde ten zákon, až na vyjímky, skoro všude dávno platí.

  Plutovi ale nefandím protože by se mi líbil v posteli, ale protože dělá výbornou hudbu a už něco dokázal. A vymatlanej mi (vzhledem k ostatním obyvatelům vily) rozhodně nepřijde.

  Za zlý ti to ale nemám, beru tvůj komentář s humorem. :o)

  OdpovědětVymazat
 5. To jsem rád :). Jasně, nejsem patent na rozum, všechno je možný, toť můj pohled.

  OdpovědětVymazat
 6. já tipuju za vítězku Sanny - myslím že ji lidi pošlou hlasy z empatie...ale těžko říct...Pluto vypadne cca šestý

  OdpovědětVymazat
 7. Tak se můžeme vsadit... Pokud Pluto vypadne v některém z prvních deseti duelů, tak ti dám na svůj blog úplně nahoru velký reklamní banner (jaký budeš chtít) s reklamou na tvůj blog a nechám ho tam celý týden... Pokud vypadne v některém z pozdějších duelů, tak to samé čekám od tebe... :o)

  Tak co, půjdeš do toho? :o)

  OdpovědětVymazat
 8. zajímavý návrh ještě to musím promyslet! .)


  p.S.spíš bych tu sázku nastavil jako že Sanny vydrží dýl než Pluto :-))

  OdpovědětVymazat
 9. První Vyvolený jsem skoro nesledoval a druhé nesleduju vůbec takže jsem zvědav jak se trefíš.

  OdpovědětVymazat
 10. No teda miku zklamal me tvůj vkus... myslela jsem, že by jsi si vybral někoho jinýho než pluta... ale asi je ti blízký tím co dělá... jako že třeba dělá hudbu nebo že by snad to že ho neudrží v kalhotech :)... no do té sázky děte. zajímá mě kdo vyhraje ale typla bych že ty miku.

  OdpovědětVymazat
 11. Tak dobře, můžeme sázku nastavit tak, že pokud Sanny vydží dýl než Pluto, tak vyhraješ. Pokud vydrží ve vile dýl Pluto, tak vyhraju já. Tak co, teď bys to bral? :o)

  OdpovědětVymazat
 12. No, je mi fakt bližší spíš tou hudbou. :o) VyVolený 2 jsem viděl zatim asi třikrát a nikdy ne celý, takže ostatní moc soudit nemůžu, ale i tak mi přijde Pluto jasný adept na vítěze.... No, uvidíme... :o)

  Nechceš se začít podepisovat nějak jinak hvězdičko? :o)

  OdpovědětVymazat
 13. tak můžu teda začít no... ale dej mě čas

  OdpovědětVymazat
 14. Pluto je fakt sqělej raper a souhlasim s Mikem82 - Pluto musi vyhrat!!

  OdpovědětVymazat