sobota 29. dubna 2006

Koncert Skyline

VirginplatonicpanicNestává se zrovna často, že bych tu psal o nějaké party nebo o koncertě - pokud si dobře vzpomínám, tak jsem tu o nějaký akci psal akorát jednou, a to o koncertě Suffer a Clou. Dneska se tu ale o jedný akci zmínit prostě musím. V pátek jsem byl v Havlíčkově Brodě na koncertě skupiny Skyline. Hned ze začátku mě docela pobavilo, když jsem asi po 10 minutách bloudění zjistil, že Klub Kasárna je opravdu v bývalých kasárnách - pro příště bych docela ocenil alespoň nějakou malou ceduli, ono totiž člověka hned nenapadne, že klidně může vjet přes závoru (i když zdvyženou) do nějakýho vojenskýho areálu. :o) Další problém byl v poměrně rozlehlém areálu kasáren onen "klub" najít - taky by se nic nestalo, kdyby tam byla třeba nějaká cedule se šipkou... :o) Trochu zklamáním byla minimální účast. Lidí přišlo tak kolem stovky, což mě teda zrovna nevadilo, ale pro pořadatele a kapelu to nejsou zrovna ideální podmínky. :o( I když jsem Skyline viděl živě už fakt mockrát, tak naposledy to bylo někdy loni na jaře v Táboře, kde hráli s luxusní japonskou partičkou Papaya Paranoia. Tenkrát ještě ve "starý" sestavě. V pátek jsem je poprvý slyšel s novým MC Jacobem a byl jsem fakt příjemě překvapenej. Druhý MC kapele fakt prospěl a s Nu C a Jitkou se výborně dopňovali. Skvělou (a pro mě nečekanou) vsuvkou byl refrén z písně We're all living in America od Rammstein nebo Jacobovo vystoupení v kimonu. Celkově koncert hodnotím jako výborný a dávám 9/10. :o) Jen mi ještě trochu vadil zákaz kouření v sále - kouřilo se jen v předsálí kde byl bar s několika stolky a šatna. Zároveň mě ale potěšilo, že drtivá většina návštěvníků tento zákaz opravdu respektovala. Pokud si chcete objednat nové album Skyline s názvem Virginplatonicpanic, tak můžete třeba tady. Stojí výborných 239,- Kč.

3 komentáře:

 1. Napiš taky něco o Visacím zámku :))

  OdpovědětVymazat
 2. Nebudeš tomu věřit, ale na ten se chystám ve čtvrtek 11. 5. do Tábora... :o) Takže pokud bude co napsat, tak se tu o něm určitě zmíním... :o)

  OdpovědětVymazat
 3. máš dobrej vkus! Já Visáče viděl během svého pohnutého života aspon desetkrát na živo :)) takže jsem jim na vstupným zaplatil i ty vypálený CD :))
  tě pic a at se ti to líbí!

  OdpovědětVymazat