neděle 30. dubna 2006

Skutečné zápisky policie

SmileysSice nevím nakolik jsou tyto zápisky policie skutečné, ale fakt mě pobavily, tak je taky zveřejňuju... :o) - Pachatel byl v takovém stavu, že na naše zavolání stůj upadl. - Poškozený se mi na dálku pohyboval pořád mezi stěračem a volantem, pak zblízka mezi předními koly a pak už vůbec ne. - Chtěla bych odvolat mé včerejší udání o znásilnění, neboť jsem se dodatečně dozvěděla, že se jedná o solidního člověka s velmi dobrým měsíčním příjmem. - Já jsem s ním šla spát jenom proto, že mi slíbil manželství. Ale stejně jsem mu moc nevěřila, obzvláště když jsem ráno zjistila, že zmizel. - K nadměrnému užívání antikoncepčních přípravků nutil svou manželku proto, aby nepřišla do jiného stavu se sousedem. - Na svou obhajobu uvedl, že ji poprvé uhodil proto, že nepřiznala, že mu byla nevěrná, a podruhé proto, že se mu k nevěře přiznala. - Když mě vlákal do parku, tušila jsem, že o něco přijdu, ale že to bude kabelka, to mě nenapadlo. - Odcizené zboží vsunula za ňadra, avšak neuspěla, jelikož vedoucí sledoval její poprsí již od chvíle, kdy vstoupila do prodejny. - V půjčovně jsem si chtěl vypůjčit na odcizený občanský průkaz magnetofon, který jsem potom prodal za poloviční cenu. Omylem jsem však předložil průkaz vlastní. - Trestného činu krádeže, při kterém jsem byl přistižen, upřímně lituji a slibuji, že příště si dám větší pozor. - Nevíme, zda jmenovaný pracuje. Pracuje-li, dá se to těžko postřehnout. - Snažil jsem se na SNB vysvětlit, že jsem toho moc nevypil, ale asi mi pro podnapilost nerozuměli. - Po odcizení kabelky s větší sumou peněz odcizil kamarád ještě buldozer, kterym na kabelku nahrnul velkou hromadu hlíny, aby jí takto ukryl. - Kapličky a boží muka jsme vykrádali pouze ve dne, jsme totiž s Frantou nábožensky založení a v noci jsme se báli božího trestu. - Jakmile zastavil auto v lese a nemohl najít závadu, věděla jsem, že už záleží jen na mně, dostanu-li se do Pardubic ještě za světla.

7 komentářů:

 1. Tak tyhle citace (kdysi v Dikobraze "ze soudních síní a předsíní") mě vždycky dostanou. Nejlepší je sledované poprsí, a omylem předložená vlastní občanka...

  OdpovědětVymazat
 2. perfektní...sledované poprsí u mě zatím taky vede :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ano, soudničky z bolševického Dikobrazu, pamatuji. A možná mám ještě nějaké na chatě.

  OdpovědětVymazat
 4. Miku a co takhle uvedení zdROJe odkud toto máš? :)) nebo jsi bývalej SNBák a máš to z vlastní praxe? :)))

  OdpovědětVymazat
 5. Přišlo mi to e-mailem (takovejch ptákovin mi chodí celkem dost). Jinak zdroj vždy poctivě uvádím! Když ho teda znám... :o)

  OdpovědětVymazat
 6. bod. 10. Čas pověsit blogování na hřebík nastane v okamžiku, kdy se ti rubrika „přišlo mailem“ začne jevit jako dobrý nápad. .))


  OdpovědětVymazat