pondělí 3. dubna 2006

Ukázka totální demence Národní strany

Národní sviněKdyž nedávno Václav Klaus prohlásil, že stav manželský je tu pro každého a zvláštní stav registrovaného partnerství je jen pro homosexuály, což je porušení rovnosti práv tak jsem si myslel, že ho jen tak někdo "netrumfne". Inu, mýlil jsem se... Výzva, kterou na svých stránkách zveřejnila naci(onali)stická Národni strana, fakt nemá obdoby. Její autorkou je Dr. Marta Chovancová a prostřednictvím předsedkyně Petry Edelmannové se k této výzvě připojuje celá Národní strana. Vybírám pouze některé pasáže, ale DOPORUČUJI SI VÝZVU PŘEČÍST CELOU, najdete jí tady. "Jako občan ČR nemohu přihlížet, a nechci si vzít na svědomí nečinnost v podobě mlčení, ke schválení zvrácené předlohy zákona, která vybočuje z přirozenosti člověka, legalizuje to, co je nepřirozené, a uzákoňuje úchylný vztah osob stejného pohlaví. Homosexualita není žádná přirozená varianta sexuality. Neexistuje žádný HOMO - GEN. Homosexualita je získaná nemoc (získaná sexuální neuróza) a dá se léčit. ... Předkladatelé citovaného návrhu zákona (11 poslanců, 6 žen a 5 mužů) zneužili svého mandátu a hrubě porušili slib poslance, a proti vůli svých voličů a všeho lidu, na přání mizivé zájmové skupiny včetně homosexuálních aktivistů, vtáhli obsah jejich dezinformační kampaně, do formy zákona. ... Poslanci, kteří hlasovali ve prospěch takového zkázonosného zákona, pošlapali vůli svých voličů a všeho lidu. V důsledku nesou i plnou odpovědnost za morální rozklad společnosti a za všechny následky včetně nezákonných činů a škod s tím spojených. Jejich protiústavní zákon je diktátem k rozbití dobrých mravů a požadavek k likvidaci tradiční rodiny. ... Vyzývám 101 poslanců, kteří hlasovali ve prospěch tohoto anomálního zákona, bez souhlasu všeho lidu, aby odstoupili ze svých funkcí." Tak co si o tom myslíte? Podobně primitivní názory mají i jiné strany, jako třeba Dělnická, která rovnou homosexuály přirovnává k pedofilům a nekrofilům a o jejich vztahu tvrdí, že je zvrácený a nechutně perverzní. O registrovaném partnerství jsem tu psal už mockrát, moje starší články si můžete přečíst tady, tady, tady, tady a tady.

7 komentářů:

 1. Dyť maj pravdu! Co proti nim brojíš?!! Seš blbej, nebo co?!?
  Homosexualita je prostě nemoc ducha, která se získává tím, že mastrubuješ, případně se díváš na nechutné oplzlé filmy!!! To se dá léčit, neumíš číst, nebo co?! Dyť jsem vo tom psal tady:
  http://stoparuv.blog.cz/0602/mystifikace-kla-us-divo-na-homosexualy

  :)))).
  Máš samozřejmě pravdu, ale škoda slov na takovou politikařící bandičku (NS) :).

  OdpovědětVymazat
 2. zapoměl jsi na Zelený to je taky pěkná sebranka :-) viz. dnešní rozhovor s Bursíkem v MFD - prima lobbista a pol. turista...

  OdpovědětVymazat
 3. Nemůžeš už ty Zelený konečně nechat bejt? :o)))

  OdpovědětVymazat
 4. oni si za to můžou sami :) kdybych dneska nečet MFD tak by se mi z hlavy vykouřili - čestný bloggerský :))

  OdpovědětVymazat
 5. Názory pidistran s mizivým počtem voličů i členů mě nechávají celkem chladným býti, byť jsem jinak teplý. ;)

  OdpovědětVymazat