úterý 23. května 2006

Jezděte opatrně, prosím!

Car CrashJedním ze způsobů, jak upozornit na nebezpečnost některých situací v provozu, je ukázat možné následky nebezpečného chování na silnici. Internetem kolují zajímavá videa, které ukazují, jak vznikají nebezpečné situace a jaké mohou být následky takového chování. I když vypadají videa velmi reálně, jedná se pouze hrané scénky, při kterých samozřejmě nikdo nebyl zraněn. Proč jezdit se zapnutými pásy? Video ke stažení zde (6,6 MB) Proč neřídit po požití alkoholu? Video ke stažení zde (6,3 MB) Proč se pořádně rozhlížet při přecházení silnice? Videa ke stažení zde a zde (5,1 a 2,5 MB) Proč jezdit pomalu a proč je třeba přitom dávat pozor? Video ke stažení zde (3,8 MB) Zdroj: AutoRevue.cz

3 komentáře:

  1. Děkuji, stahovat si to nebudu, už jsem viděla dost takových příšerných fotografií a videí. Doufám, že splní svůj účel - pomohou alespoň pár lidem pochopit, že smrt v autě číhá na všechny přehnaně sebevědomé hazardéry se životem svým i jiných lidí na každém rohu.

    OdpovědětVymazat
  2. Pozor! To nejsou žádné brutální záběry ze skutečných autonehod. Jedná se pouze o televizní reklamy, i když uznávám, že trochu ostřejší.

    OdpovědětVymazat
  3. No, bohuzel moc nevim, jak na to reagovat..jenom, vsem ridicum i chodcum, juknete se na to ;)

    OdpovědětVymazat