středa 3. května 2006

Na jaká čísla vsadit ve Sportce

CubeChtěli byste vyhrát jakoukoliv částku? Předpokládám, že ano. A sázíte? To ale musíte. :o) V případě, že se rozhodnete zkusit štěstí ve Sportce, dám vám pár dobrých rad. V loterii je pro každou kombinaci šesti čísel stejná pravděpodobnost, že bude vylosována. Při zaškrtávání čísel proto člověk nemůže udělat nic, čím by zvýšil šance na výhru. Může se ale stát, že správná čísla uhodnou dva lidé a podle pravidel by se pak museli o výhru podělit. Proto je vhodné zaškrtávat čísla, která ostatní pravděpodobně nevyberou. Je známo, že každý týden označí velké množství sázejících jako výherní šestku čísla 1, 2, 3, 4, 5, 6. Tato čísla mohou být vylosována se stejnou pravděpodobností jako jakýchkoli šest jiných. Kdyby byla skutečně vylosována, muselo by se o výhru podělit i deset tisíc výherců. Při dvoumilionové výhře by na každého připadly jen dvě stovky. Takže: Vyhněte se prvním číslům, zaškrtává je mnoho lidí. Vybírejte čísla blízko okraje, ta lidé volí málokdy. Vynechte sedmičku - jako šťastné číslo ji volí mnoho hráčů. Zaškrtněte čísla větší než 31 - řada lidí zadává svá data narození a zaměřují se přitom na čísla od 1 do 31. Nezaškrtávejte čísla v jednom sloupci, je to rovněž rozšířený jev. Nejlepší volbou je číslo 46, podle statistik je to nejméně zaškrtávané číslo vůbec. Jak si vypočítat možnost výhry, jak hodně se vyplatí hod mincí, na co sázet při ruletě a spoustu dalších zajímavých informací najdete tady.

3 komentáře:

 1. Jestli mě to nevýde, tak si tě podám

  OdpovědětVymazat
 2. Ja jsem si obcas vsadil, kdyz byl Jackpot vetsi nez 80Mega, ale to uz nikdy nebude. Daval jsem samozrejme cisla 44, 45, 46, 47, 78, 49, ktera nikdo nedava a ja si je su schopen zapamatovat :-)
  Ale nevyslo to.
  Ted na to kaslu, pokud je jackpot nizsi nez 100Mega, je sazeni na Sportku naprosto prodelecna cinnost, je to jedna z nejnevyhodnejsich sazek na svete.

  Pochopitelene nesmite naletet na tzv. "Jackpot s jarni premii". Ta premie je podvod, nikdy ji nikdo nevyhraje, je to uplne jina hra, kterou pricitat k jackpotu je protizakonne, ale Husakovi u nas projde jakykoliv podvod.

  OdpovědětVymazat
 3. No to já si radši půjdu vsadit na hokej.

  OdpovědětVymazat