čtvrtek 11. května 2006

Národní strana zase perlí

Národní sviněNaci(ona)listická Národní strana opět láká svoje (inteligentní a vzdělané) voliče. :o) Nedávno veřejně podpořila útok na poslance Jiřího Dolejše. O pár dní později pak podpořila útok Tomáše Čermáka na Kateřinu Jacques, která demonstrovala proti pochodu neonacistů. Fyzická likvidace politického nepřítele pro ně zjevně žádný problém není a s demokracií si rozhodně hlavu nelámou. Nemluvě o tom, že koncentrační tábory považují za prima nápad jak ubytovat nepohodlné (nepřizpůsobivé či jakkoliv odlišné) spoluobčany. Imigranti jsou pro ně, bez vyjímky, lidé, kteří se za každou cenu snaží zničit naši civilizaci. Dále veřejně prohlašuje, že přirozená diskriminace je nutná, že si všichni rozhodně rovni nejsme a kdo se (jakkoliv) odlišuje, měl by být deportován. Například cikáni by měli "být emigrováni" nejlépe do Indie. Při pročítání jejich stránek nebo volebního programu si člověk opravdu říká, že ty komunisti přecejen tak špatný nejsou.

6 komentářů:

 1. hmmm škoda slov. Ale pěkně mě namýchl rovněž Železný v neděli v TV...

  OdpovědětVymazat
 2. O Železnym už jsem psal do komentáře k Modoně... Jeho jsem nikdy rád neměl, ale to co předvádí několik posledních dní (včetně vystoupení v Otázkách VM), tak to opravdu překračuje všechny meze chování duševně zdravého člověka. :o)

  OdpovědětVymazat
 3. a co takhe nekam deportovat Narodni stranu?? :-) nejlepe Turecko apod. tam by se jim libilo :-D

  OdpovědětVymazat
 4. videli jste predvolební TV klip od NS - fakt síla - myslím na hranici zákona - a napadá mě: mají vůbec souhlas rodin těch obětí k publikaci v jejich kampani?

  OdpovědětVymazat