čtvrtek 20. července 2006

Mezinárodní masturbační maratón...

Masturbate A Thon
Co máte v plánu na 5. srpna 2006? Pokud ještě nic, tak pro vás mám dobrý tip na výlet do Londýna... :o)

5. srpna totiž v Londýně proběhne Mezinárodní masturbační maratón. Jedná se o charitativní událost, která by měla lidi přimět k bezpečnému sexu, odstranit tabu spojená s masturbací a poskytnout informace o HIV.

Pravidla jsou docela zajímavá. :o) Účastníci masturbačního klání si buď musejí najít sponzora nebo zaplatit registrační poplatek deset liber. Sponzoři se pak musí zavázat, že zaplatí svému soutěžícímu peníze podle toho, jak dlouho bude onanovat a kolika dosáhne orgasmů.

Masturbovat můžete ve smíšených skupinách nebo jen se členy svého pohlaví. Organizátoři věří, že se jim podaří překonat americký rekord osm a půl hodiny nepřetržitého onanování. Účastníci se mohou zapsat do dvou kategorií a soutěžit o nejdelší dobu masturbace nebo nejvíce orgasmů.

Oficiální stránky projektu najdete tady.

Zdroj: Novinky.cz

5 komentářů:

 1. Hehe:-)))) no pokud jde o tu nejdelší dobu, takto chápu, ale jak se budou počítat ty orgasmy?:-)))))

  OdpovědětVymazat
 2. No, jak by se počítali...každej bude mít svýho kouče a ten Ti to bude odškrtávat :-)

  OdpovědětVymazat
 3. to sou mi ale věci, je vidět že za vyspělou Evropou porád zaostáváme :-)) to se pozná kolébka liberální demokracie, že ? :-))
  nevíte je to omezený jen na lidi nebo můžu přihlásit i našeho psa? :-)) samozřejmě za nižší poplatek, deset liber je předce jenom deset liber velebnosti :-))

  OdpovědětVymazat