čtvrtek 3. srpna 2006

Amores perros - Láska je kurva

Amores Perros - Láska je kurva
Sice tak trochu na poslední chvíli, ale přesto vás chci upozornit na skvělý film, který dneska (3. 8. 2006) dává ČT2 ve 22:00. Jedná se o skvělé mexické 153 minut dlouhé drama s názvem Amores perros - Láska je kurva. Film režíroval skvělý Alejandro González Ińárritu (11'09''01, 21 gramů) a v hlavních rolích hrají Gael García Bernal a Emilio Echevarría, které možná znáte s Mexické jízdy. Oficiální text distributora si můžete přečíst tady.

A ještě jedno malé upozornění, které vás možná po prvních pár minutách přecejen přesvědčí neodcházet od obrazovek: Ve filmu nebyl zraněn ani jediný pes!

2 komentáře:

  1. skvělej film, v TV jsem ho teda neviděl - ale budu hádat - byl dabovanej? poslední dobou totiž ten slavnej českej dabing dost upadá, a od tý doby co jsem viděl a hlavně slyšel dabovanou Zelenou míli, si o veleslavném českém dabingu myslím svoje... a to, že se na to radši nebudu koukat a pustím si to v originál znění (s titulkama ovšem, zas tak dobrej ve španělštině nejsem :))

    OdpovědětVymazat
  2. Byl s titulky, takže pohoda. :o) Zelená míle byla nadabovaná fakt hrozně, ale českej dabing (posledních let) bych úplně nezatracoval - je to tak půl na půl - spousta filmů je nadabovaná výborně.

    OdpovědětVymazat