pondělí 7. srpna 2006

Hlasuju proti!

Ne základnám
Možná také patříte mezi odpůrce jakýchkoliv obrano-útočných (proti)raketových základen na našem území (natož aby si je tu postavil jeden z největších světových vojenských agresorů), ale možná jenom scháníte bližší informace...

Na stránce NE základnám, neboli "Občanská iniciativa proti umístění americké základny v ČR a za uspořádání referenda o umístění základny", najdete spoustu zajímavých informací. Především doporučuji část s názvem otázky a odpovědi, kde najdete otázky a odpovědi na nejčastější dotazy A TO BY SI MĚLI PŘEČÍST VŠICHNI!

Taky upozorňuji na demonstraci, která se bude konat 21. 8. 2006 od 17:30 do 20:00 na Náměstí Míru, kde bude mimo jiné možnost podepsat petici za uspořádání referenda o umístění základny Národního raketového systému obrany Spojených států v České republice.

12 komentářů:

 1. Jsem pro základnu! Pacifismus je v dnešní době luxusní přežitek. V době, kdy Čína hlasitě mluví o dobytí Tchajwanu, Severní Korea dělá raketové testy a Irán mluví o vymazání Izraele z mapy, je naivní si myslet, že svoboda národa, který se chce jen bránit, zůstane nedotčena. Ale Češi zůstanou poseroutky jako vždycky. Referendum považuji za zbytečné, stačilo by rozhodnutí vlády, což ovšem může ještě nějakou dobu trvat:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Já rozhodně patřím mezi odpůrce jakýchkoliv zbraní, takže jsem pro, abychom se jich zbavili celosvětově najednou, takže rozhodně příjdu na demonstraci likvidace zbraní patřících USA počínaje, Ruskem konče, přes všechny Izraele a Libanony atakdáleatakdále.

  OdpovědětVymazat
 3. Sdílím stejný názor. Mimochodem, když už jsi nakousla ten Izrael a Libanon... http://warsucks.wz.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Člověk válčil už s pazourkem, celosvětové odzbrojení je utopií. Sice hezkou, ale utopií...

  OdpovědětVymazat
 5. Üžasné fotky, víc k tomu není co dodat:-((((

  OdpovědětVymazat
 6. Jinak si bohužel myslím, že za celý můž život ještě ani jednou nenastal čas nebýt ve střehu a teď se mi zdá, že ten Islámský svět je nějaký hodně nepochopitelně zákeřný a celkově nepochopitelný. Fakt nevím, znáš mě už trochu, víš, že se budu smát pohlavku, ale na druhé straně je mi krutě proti srsti jakékoliv zabití kohokoliv, čehokoliv. Možná by si ¨měli vrcholní představitelé všemožných velmocí prostě nafackovat a pak se tomu zasmát a ta zatracená ropa, ta by se měla vyvlastnit:-))))

  OdpovědětVymazat
 7. Nic proti, ale trochu to s tim antiamerikanismem prehanis. Chapu ze posledni dobou je strasne moderni nadavat na USA kdykoliv to jen jde, ale mozna by trochu neuskodilo byt vecny a ne upravovat fakta a lhat lidem pouze kvuli tomu abys je presvedcil o svoji pravde. Michael Moore neni buh chlapce.

  OdpovědětVymazat
 8. Jedná se o moje názory a můj pohled na věc, ale nikdy úmyslně NELŽU! Je pravda, že proti USA jsem docela zaujatý, ale mám proto svoje důvody. Mimochodem, dnes se nezaujaté informace nedají často najít ani na zpravodajských serverech, natož někde na blogu.

  OdpovědětVymazat
 9. já myslím, že na to lhaní nemají bohužel patent jen ti amíci.

  OdpovědětVymazat
 10. Ještě jedna věc... Pokud někdo lže a upravuje fakta, tak jsou to především Američané. Mrkni občas na zprávy. George Bush neni buh, chlapče. :o)

  OdpovědětVymazat
 11. pro autora: Ty sy pičus. Zalez na strom a bež volit zelené ty píčo.

  OdpovědětVymazat
 12. Možná bys měl (místo ubohejch nadávek, kterejma tu tak akorát ukazuješ svojí inteligenci) zkusit napsat aspoň jeden ROZUMNEJ důvod proč si na českym území nechat postavit vojenskou raketovou základnu jinýho státu. Já mám 30 dobrejch důvodů, proč jí tu nechtít. :o)

  OdpovědětVymazat