čtvrtek 10. srpna 2006

Miliónová stránka

Milion Pixels Page
Hledáte skvělou a účinnou reklamu skoro zadarmo? Tak to pro vás mám skvělý tip! Milion Pixels Page je největší reklamní plocha na českém internetu. Je to jeden velký reklamní billboard rozdělený na milion pixelů. Je to ale také zajímavý projekt a jedinečný způsob zviditelnění.

Reklamu na Milion Pixels Page platíte pouze jednou (žádné pravidelné platby) a máte jí na minimální dobu pěti let, po kterou bude zobrazována na titulní stránce. Tato stránka má ty nejlepší předpoklady, aby se během pár týdnů stala velice navštěvovanou a přivedla vám spoustu čtenářů nebo zákazníků. Svojí ikonkou se navíc stanete součásti zajímavého projektu a váš reklamní obrázek se stane součástí zajímavé reklamní koláže z které povede odkaz na vaše stránky.

Nejmenší ikonka má velikost 10 x 10 pixelů a stojí pouhých 79 Kč. Platba se provádí jednoduše esemeskou. Tak proč to nezkusit?

5 komentářů:

 1. hlavne se mi nelibi, ze to neni originalni napad, co si pamatuju - uz je to docela dlouho, co si tim prisel nekdo na docela slusny penize...

  OdpovědětVymazat
 2. No, originální to opravdu není, ale o čem na internetu dneska můžeme říct, že je 100% originální? :o)

  OdpovědětVymazat
 3. No originalni to sice neni ale je to ceska verze tak doufam, ze se bude lidem libit. Mimochodem ten okom mluvis je Alex Tew je to anglican :) Obdivuju ho a toje jeden z duvodu proc jsem stranku zalozil.

  OdpovědětVymazat
 4. o tomto sem psal už před pul rokem :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Ty jsi psal ale o tom americkym originále. Tohle je česká verze. Nebo spíš jedna z českých verzí.

  OdpovědětVymazat