sobota 9. prosince 2006

Jeu Chiant - rozčilující hra

Jeu Chiant Game
Dneska jsem zase narazil na jednu výbornou flashovou hru - jmenuje se Jeu Chiant a je vyloženě rozčilující. :o) Pravidla jsou jedoduchá - hýbete myší doprava a doleva a snažíte se, aby vám ani jedna ze dvou kuliček nespadla dolů. Nemějte strach, že by byla hra příliš jednoduchá. Jeden život vám vydrží maximálně pár desítek vteřin. Hru spustíte tady. A pozor, je to návykovka. :o) Můj rekord je zatím směšných 37 sekund. A kolik nahrajete vy?

Toto je už několikátá flashová hra o které se tu zmiňuji, tak jsem pro ně vytvořil i vlastní rubriku - Hry, takže jestli se chcete podívat i na moje starší tipy, tak se tam mrkněte.

8 komentářů:

 1. Tak zatím mám rekord jen 81 vteřin :-P ..na třetí pokus, ale ta kulička se pak začíná pekelně zrychlovat.. :-/

  OdpovědětVymazat
 2. 81? Tak to docela zírám! :o) Já jsem těch mejch 37 konzultoval s několika známými na icq a nikdo z nich víc nedal. :o) No, muj aktuální rekord je teď 37,96 sekund. :o)

  OdpovědětVymazat
 3. 95% pokusů končí mezi 33 a 37 sekund, ale výš se ne a ne dostat. :o) Zatím maximálně 38,475 s.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to taky zírám, to se musím pochválit :-D, ty první dva jsem měla taky kolem 39 a ten třetí ani nevím, jak se mi povedl, že jsem měla tolik, ta kulička pak taky zrychluje, tak je to čím dál horší...no ale každopádně máš co dohánět :-P

  OdpovědětVymazat
 5. Další můj pokus byl jen 67 vteřin, zkusím zvýšit svůj rekord, třeba se mi to povede..ta hra mě začíná bavit :-))

  OdpovědětVymazat
 6. Mě to naopak přestává bavit, přijde mi naprosto nemožný dát víc než minutu. :o) Zkus i některou z dalších her co mám v rubrice hry, ve všech mě určitě nepřekonáš. Doufám. ;o)

  OdpovědětVymazat
 7. ty budes mit 100 000 pristupů - tezkej Respekt 4 Mike82!

  OdpovědětVymazat
 8. Samozřejmě mě to těší, ale Bohemku bouchnu až budu mít 100.000 na tom počítadle od Toplistu. :o)

  OdpovědětVymazat