neděle 31. prosince 2006

Pour Felicitér 2007

Rainbow
Nevím jak pro vás, ale pro mě byl rok 2006 superúspěšný. Splnil jsem si všechno co jsem chtěl a dalo by se říct, že na co jsem sáhnul, to se mi podařilo. Prostě rok takový, jaký má být. :o) Navíc jsem se letos stal osobností roku časopisu TIME! :o) Doufám, že se vám uplynulý rok také vydařil a pokud ne, tak vám přeju, aby ten další byl přesně podle vašich představ. Níže přikládám ještě jedno moc hezké přání z jednoho anglického tištěného PéeFka:

"Let this be a time when PEACE
is more than a beautiful dream,
when LOVE comes to live
in each and every heart."


2 komentáře:

 1. Mno, věříš, že bych fakt nečekala nic jinýho, když jsem tě nalistovala? Hele, a neotravuje tě bejt furt tak pozitivní? Mno, to je fuk.

  Ale napadlo mě, že astrologicky to mohl být možná tvůj rok. Můj rok má přijít až napřesrok. Dostanu se do svého znamení, což by mělo znamenat nějaké alespoň malé pokroky pro mě, což např. pro zrozence v roce Tygra bude asi nic moc. Musím říci, že uplynulý rok 2006 byl v čínském znamení Psa a to se vší parádou. Co mohl, to na konci roku poničil, alespoň mně a známým. Rok Psa osobně chápu jako rok příšernýho morouse, kterýmu stačí málo, aby začal štěkat a hryzat. Následující rok má být ve znamení Vepře. Vepř je prosťák. Vyhlídne si žalud támhle za stromem a jede tím rypákem, než ho najde. Pozitivní je, že se neodchýlí a najde ho. Negativní je, že se vážně neodchýlí, i kdyby hromy byly, není to až tak ambice a cílevědomost, jako tvrdohlavost.

  Tak všechno nejlepší do nového roku.

  OdpovědětVymazat
 2. Jak myslíš tu první větu?

  Bejt pozitivní mě neotravuje, jsem takovej rád. Doufám, že tebe to taky neotravuje. :o)

  Koho je ten nebo ten rok já vůbec neřeším, protože tohle tisíciletí je tisíciletím vodnáře, takže moje! ;o)

  OdpovědětVymazat