neděle 24. prosince 2006

Veselé Vánoce!

Melissa Midwest
Kupujete vánoční dárky i sobě? Nevím jak vy, ale já každý rok. :o) Je to sice trochu zvrácené, ale už dávno vím, že pokud chci pod stromkem najít to, co opravdu chci, musím si to prostě koupit sám. :o) Ani letos jsem neudělal vyjímku a pár dárků si zabalil. A tak pod stromečkem večer určitě najdu mobilní telefon Sony Ericsson K750i, digi foťák Olympus SP-350, DVD přehrávač Philips DVP 5140, pár DVD filmů a pár modelů autíček. Už se nemůžu dočkat. :o)

Ať už vám naděluje dárky Santa nebo Ježíšek, přeju všem VESELÉ VÁNOCE a spoustu dárků pod stromečkem. :o)

6 komentářů:

 1. Tobě také krásné Vánoce :) Mimochodem, nadělil sis krásné dárky. Takové bych brala taky ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Hezky darky jen co je pravda. :) Ale co se tyka toho telefonku Ericsson K750i, nevim jestli to nebylo ukvapene, totiz takovy SE P 990i (http://mobil.idnes.cz/sony-ericsson-p990i-0n1-/katalog.asp?view=detail&nazev=p990&id=313) je naprosto bezkonkurencni kousek. ;)

  OdpovědětVymazat
 3. to nfo:no jasně, ale nemyslíš, že jsou ty mobily taky cenově nesrovnatelný???podívej se na SE K750i, jaká je jeho cena a jaký jsou jeho funkce. myslím, že s takovou výbavou rozhodně může konkurovat nokiím ve stejný cenový relaci.sorry,ale chci si 750ku koupit, proto ho tak bráním :)

  OdpovědětVymazat
 4. No, SE P990i opravdu není špatnej, ale je za trojnásobnou cenu, proto jsem o něm ani nepřemýšlel, když jsem vybíral. :o) Rozhodoval jsem se mezi Nokií 6230i a SE 750i. SE to nakonec vyhrál na plný čáře. ;o)

  OdpovědětVymazat
 5. SE K750i je fakt výbornej, můžu ho jen doporučit. Tomu telefonu nechybí vůbec nic, je dokonalej, miluju ho. ;o) Za tu cenu se nedá sehnat nic lepšího. Muj předchozí telefon byl SE K700i.

  OdpovědětVymazat
 6. tagy sem tam našla se k750i je super ..

  OdpovědětVymazat