čtvrtek 25. ledna 2007

Rozbij všechno co máš rád!

Smash my Ps3 Xbox360 WiiPředstavte si, že v den oficiálního uvedení do prodeje čekáte 18 hodin ve frontě, abyste si mohli za svoje těžce vydělané peníze koupit svojí vysněnou herní konzoli Sony Playstation 3. Jste celí rozlámaní, unavení a natěšení až budete svůj sen držet v ruce. V tom člověk, co stál ve frontě před vámi vyběhne s nově zakoupenou konzolí ven z obchodu, vybalí jí z krabice a vší silou s ní třískne o zem. Poté jeho kamarád začne do rozlámané konzole mlátit palící.

Myslíte si, že se něco podobného nemůže stát? Tak to jste na omylu. Přesně tímhle se baví partička amerických pitomců. :o) Založili si stránky, na kterých vybírají peníze. Když seženou potřebnou částku na zakoupení herní konzole, zajdou do obchodu, konzoli si koupí a hned před obchodem jí rozmlátí. A to si nedělám srandu! :o) Kromě Playstationu vybírají peníze i na Microsoft XBox 360, Nintendo Wii a iPod. Zničenou věc pak ještě vydraží na eBay. - Takhle se dneska vydělávaj prachy! :o)

Videa najdete tady: Rozbití Playstation 3, rozbití Nintendo Wii, rozbití Microsoft XBox 360 a rozbití iPodu. Někomu možná potečou slzy, někdo se tomu prostě zasměje, ale asi každý bude přemýšlet o duševním zdraví hlavních aktérů. :o)

Rozcestník a fórum najdete na SmashOurStuff.com. Jednotlivé stránky, kde můžete skouknout nezkrácená videa z rozbíjení, prohlédnout fotky, přečíst si aktuality a přispět na zničení další věci jsou tady: SmashMyPS3.com, SmashMyWii.com, SmashMyXBox.com a SmashMyiPod.com.

1 komentář: