čtvrtek 1. února 2007

Auto z filmu Krotitelé duchů je na prodej

GhostbustersAutomobil z filmu Krotitelé duchů známý jako ECTO-1 je na prodej! Jedná se o předělaný Cadillac Ambulance z roku 1959, který je vybaven těmi nejmodernějšími zbraněmi na lovení duchů. :o) Bližší informace o něm najdete ve Wikipedii. Koupit si ho můžete tady. Stojí 150.000 dolarů (3.250.000 Kč), což je docela dost, ale pokud se bojíte duchů, tak tohle auto bude k nezaplacení. :o)

Pokud jste to dočetli až sem, tak pro vám mám bonus v podobě dvou fantastických obrázků - Manga SIMPSONS a Manga FUTURAMA.

4 komentáře:

  1. Ahojky Miku,já vím, že to sem nepatří, ale vidím, že jsi v internetu zběhlej, tak sem se chtěla jen zeptat, jestli bys mi nenašel jednu mp3..je to písnička One more try od George Michaela.asi nemáš moc času a nejsou tu ani žádný mp3 na přání,ale kdybys přece jen našel trochu času a byl ochotnej mi ji najít, tak mi ji prosím pošli na mail.byla bych ti moc vděčná.všude jsem tu písničku sháněla a nemůžu ji najít.už nevím, kde ji hledat.moc moc děkuju i za snahu a promiň, že otravuju.měj se pa

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Miku, nejdou mi odesílat maily, tak ti píšu sem. to stahování písničky mi nešlo, protože se to vždycky v určitý části seklo. zkoušela jsem to několikrát. ale i tak ti děkuju za snahu. kdybys náhodou ještě někdy někde na tu písničku natrefil, tak dej prosím vědět. dík moc. tvá věrná čtenářka ;-))

    OdpovědětVymazat