úterý 20. února 2007

Britney Spears v paruce :o)))

Britney Spears WigByl bych nerad aby se mi tu z toho stal blog o Britney Spears ale některý věci fakt nemůžu přejít jen tak bez povšimnutí. :o) Od té doby, co si oholila hlavu totiž nosí paruku. Jak v ní vypadá, posuďte sami - tady jsou raz, dva, tři fotky a jedno video.

Bližší info se dočtete tady. Tak nevím jak to bylo lepší... :o)

Pokud máte zájem o vlasy Britney Spears, tak si je můžete koupit tady, prodány budou nejvyšší nabídce, nejméně však za 1.000.000 dolarů (zhruba 21.500.000 Kč). Tak neváhejte, k vlasům je zdarma plechovka prázdného Red Bullu, který Britney při holení pila a její zapalovač.

7 komentářů:

 1. To je ale smutný příběh:-)

  OdpovědětVymazat
 2. si myslim, že ta holka je chudák. její potřebu rituálně se \"odtřihnout\" od minulosti (dost radikálním způsobem) chápu...

  OdpovědětVymazat
 3. Jen jeden dodatek k tem raketam... autor blogu tu vehementne prosazuje odpor vuci raketam a ma zde odkaz na web nezakladnam.cz. Doporucil bych mu, aby se podival poradne na to, kdo ty stranky ma na starosti, protoze dane hnuti je silne extremisticke. Doporucuji se treba podivat na web Britskych listu, ktere web nezakladnam.cz doporucuje jako dobry informacni portal. Britske listy jsou totiz silne pro muslimsky, fasisticky a komunisticky zamerene. Samozrejme i web nezakladnam.cz ma na starosti podobne silene hnuti... cele to jen vypovida o tom, jaky zaklad ma cele to dadove silenstvi proti americkym zakladnam. Kdyz krava zabuci, stado volu se prida.

  OdpovědětVymazat
 4. No, mě teda občanská iniciativa NE Základnám \"silně extremistická\" rozhodně nepřijde. Tobě jo? A v čem? To by mě zajímalo.

  Britské listy taky nejsou fašistický, komunistický a muslimský web (dokonce se to vylučuje). Britské listy mimochodem otiskují příspěvky odpůrců i zastánců základny. Ne jako TV Nova a deník Blesk, které prezentují především názory ODS.

  Mimochodem, připomínáš mi některé politiky ODS - milión keců, ale ani jeden rozumnej argument.

  Navíc píšeš \"Když kráva zabučí, stádo volů se přidá.\" a přitom kritizuješ lidi co se k tomu stádu nepřidaj, myslej svojí hlavou, a o svojí budoucnosti chtějí rozhodovat sami. Ten vůl co se hloupě přidá ke stádu jsi totiž ty. (Nic ve zlým.)

  OdpovědětVymazat
 5. BL hlavně otiskují všechno co napíše kterýkoliv jejich sponzor, nakonec proč ne, ale nesmí se to brát moc vážně:-)

  OdpovědětVymazat