pátek 23. února 2007

Hádanka na víkend č. 1

Interrogation PointTak mě napadlo, zařadit si sem novou víkendovou rubriku - Hádanka na víkend. Prostě sem každý pátek dám hádanku a na vás je, vyřešit jí. :o)

A protože je tato hádanka první, tak dám velice jednoduchou: Dokážete rozdělit čtverec na 13 úplně shodných dílů?

Tak přemýšlejte, je to jednoduché. Pokud na to nikdo nepřijde (což nepředpokládám), tak správnou odpověď zveřejním v pondělí ráno sem do komentářů.

No, a jestli bude zájem, tak se na další hádanku můžete těšit příští pátek. :o)

13 komentářů:

 1. Jednoduchou otázku si představuju jinak :D

  OdpovědětVymazat
 2. Jen jeden dodatek k tem raketam... autor blogu tu vehementne prosazuje odpor vuci raketam a ma zde odkaz na web nezakladnam.cz. Doporucil bych mu, aby se podival poradne na to, kdo ty stranky ma na starosti, protoze dane hnuti je silne extremisticke. Doporucuji se treba podivat na web Britskych listu, ktere web nezakladnam.cz doporucuje jako dobry informacni portal. Britske listy jsou totiz silne pro muslimsky, fasisticky a komunisticky zamerene. Samozrejme i web nezakladnam.cz ma na starosti podobne silene hnuti... cele to jen vypovida o tom, jaky zaklad ma cele to dadove silenstvi proti americkym zakladnam. Kdyz krava zabuci, stado volu se prida.

  OdpovědětVymazat
 3. No, mě teda občanská iniciativa NE Základnám \"silně extremistická\" rozhodně nepřijde. Tobě jo? A v čem? To by mě zajímalo.

  Britské listy taky nejsou fašistický, komunistický a muslimský web (dokonce se to vylučuje). Britské listy mimochodem otiskují příspěvky odpůrců i zastánců základny. Ne jako TV Nova a deník Blesk, které prezentují především názory ODS.

  Mimochodem, připomínáš mi některé politiky ODS - milión keců, ale ani jeden rozumnej argument.

  Navíc píšeš \"Když kráva zabučí, stádo volů se přidá.\" a přitom kritizuješ lidi co se k tomu stádu nepřidaj, myslej svojí hlavou, a o svojí budoucnosti chtějí rozhodovat sami. Ten vůl co se hloupě přidá ke stádu jsi totiž ty. (Nic ve zlým.)

  OdpovědětVymazat
 4. mas kazdopadne pravdu v tom, že human je debil, ale vazne nechapu proc pises o ods- milión keců ale ani jeden rozumnej argument -vzdyt tohle prece vubec neni pravda...to jsou ti snad sympatictejsi soudruzy paroubek s filipem...?ODS je dle me naopak jedina strana, ktera nejak rozumne argumentuje...

  OdpovědětVymazat
 5. Mluvil jsem o argumentaci k americký základně.

  OdpovědětVymazat
 6. sakra je sobota a hadanka nikde, tak co to je??

  OdpovědětVymazat
 7. Omlouvám se, ale vážně mi to nevyšlo... :o)

  OdpovědětVymazat