pondělí 19. února 2007

Nejlepší reklama roku 2006

Renault Megane RSRenault už spoustu let vyrábí nejbezpečnější auta na světě a samozřejmě tohoto faktu využívá i ve svých reklamách. S tou poslední vyhrál dokonce cenu Nejlepší reklama roku 2006. Vítěze určila veřejnost z 56 zemí a vyhlášení probělo na 22. Mezinárodním ročníku automobilového festivalu v Paříži.

Na některé to bude možná trochu moc, takže tu reklamu radši předem vysvětlím. :o) Klobása představuje německá auta, sushi japonská auta, knackerbrot švédská auta a bageta francouzská auta. :o) A ty písmenka na konci znamenají: Nejbezpečnější auta jsou francouzská. Renault je jediným výrobcem automobilů, který má 8 modelů s pěti hvězdičkami v crashtestech Euro NCAP. (Což je mimochodem víc, než má Mercedes, BMW a Audi dohromady. :o))

Reklamu si můžete stáhnout tady (má 3,9 MB).

Zdroj: Autorevue.cz

4 komentáře:

 1. Renault mozna dela nejbezpecnejsi auta, ale zaroven jsou jeho auta take nejmene spolehliva.

  OdpovědětVymazat
 2. Jen jeden dodatek k tem raketam... autor blogu tu vehementne prosazuje odpor vuci raketam a ma zde odkaz na web nezakladnam.cz. Doporucil bych mu, aby se podival poradne na to, kdo ty stranky ma na starosti, protoze dane hnuti je silne extremisticke. Doporucuji se treba podivat na web Britskych listu, ktere web nezakladnam.cz doporucuje jako dobry informacni portal. Britske listy jsou totiz silne pro muslimsky, fasisticky a komunisticky zamerene. Samozrejme i web nezakladnam.cz ma na starosti podobne silene hnuti... cele to jen vypovida o tom, jaky zaklad ma cele to dadove silenstvi proti americkym zakladnam. Kdyz krava zabuci, stado volu se prida.

  OdpovědětVymazat
 3. No, mě teda občanská iniciativa NE Základnám \"silně extremistická\" rozhodně nepřijde. Tobě jo? A v čem? To by mě zajímalo.

  Britské listy taky nejsou fašistický, komunistický a muslimský web (dokonce se to vylučuje). Britské listy mimochodem otiskují příspěvky odpůrců i zastánců základny. Ne jako TV Nova a deník Blesk, které prezentují především názory ODS.

  Mimochodem, připomínáš mi některé politiky ODS - milión keců, ale ani jeden rozumnej argument.

  Navíc píšeš \"Když kráva zabučí, stádo volů se přidá.\" a přitom kritizuješ lidi co se k tomu stádu nepřidaj, myslej svojí hlavou, a o svojí budoucnosti chtějí rozhodovat sami. Ten vůl co se hloupě přidá ke stádu jsi totiž ty. (Nic ve zlým.)

  OdpovědětVymazat
 4. Ještě k tomu Renaultu... A na to jsi přišel jak? :o)))

  OdpovědětVymazat