pátek 23. února 2007

Světový rekord v odesílání SMS zpráv

Sender SMSDeepak Sharma z Ludhiany v Indii našel naprosto unikátní způsob jak se zapsat do Guinessovy knihy rekordů. Během jednoho jediného měsíce ze svého mobilního telefonu odeslal 182.689 esemesek! (Což je tedy zhruba 6.000 denně.) Zní to naprosto neuvěřitelně, ale takové jsou světové rekordy všechny. :o) Nepsal pouze jedinému člověku, ale všem příbuzným a známým, kteří mu fandili a podporovali ho. Jeho měsíční vyúčtování mělo 1.411 stran a bylo mu posláno v balíku. Pokud vás zajímá kolik ho rekord stál, tak vězte, že moc ne, protože jeho mobilní operátor Airtel nabízí tarif, kde za jednotný měsíční paušál můžete odeslat neomezeně textových zpráv.

No, nevím jak vy, ale já jsem 182.689 esemesek neposlal za celý život. :o)

Bližší info najdete tady.

3 komentáře:

 1. Mít esemesky zdarma, tak ho určitě překonám.. I když i takhle se mu začínám přibližovat :D

  OdpovědětVymazat
 2. Jen jeden dodatek k tem raketam... autor blogu tu vehementne prosazuje odpor vuci raketam a ma zde odkaz na web nezakladnam.cz. Doporucil bych mu, aby se podival poradne na to, kdo ty stranky ma na starosti, protoze dane hnuti je silne extremisticke. Doporucuji se treba podivat na web Britskych listu, ktere web nezakladnam.cz doporucuje jako dobry informacni portal. Britske listy jsou totiz silne pro muslimsky, fasisticky a komunisticky zamerene. Samozrejme i web nezakladnam.cz ma na starosti podobne silene hnuti... cele to jen vypovida o tom, jaky zaklad ma cele to dadove silenstvi proti americkym zakladnam. Kdyz krava zabuci, stado volu se prida.

  OdpovědětVymazat
 3. No, mě teda občanská iniciativa NE Základnám \"silně extremistická\" rozhodně nepřijde. Tobě jo? A v čem? To by mě zajímalo.

  Britské listy taky nejsou fašistický, komunistický a muslimský web (dokonce se to vylučuje). Britské listy mimochodem otiskují příspěvky odpůrců i zastánců základny. Ne jako TV Nova a deník Blesk, které prezentují především názory ODS.

  Mimochodem, připomínáš mi některé politiky ODS - milión keců, ale ani jeden rozumnej argument.

  Navíc píšeš \"Když kráva zabučí, stádo volů se přidá.\" a přitom kritizuješ lidi co se k tomu stádu nepřidaj, myslej svojí hlavou, a o svojí budoucnosti chtějí rozhodovat sami. Ten vůl co se hloupě přidá ke stádu jsi totiž ty. (Nic ve zlým.)

  OdpovědětVymazat