středa 14. března 2007

Vypněte počítač

Shut Down DayNevím jak vy, ale já si den bez počítače (a internetu) skoro nedovedu představit. Vzhledem k tomu, že je to i můj "pracovní nástroj", trávím u něj 8 - 16 hodin denně (což je, si myslím, docela dost).

A především pro takové lidí jako jsem já (a stovky miliónů dalších) je určená akce Shut Down Day 2007, která se koná v sobotu 24. března 2007. Jde o to, že se pokusíte vydržet celých 24 hodin bez počítače.

Na oficiální stránce Shutdownday.org kromě informací o projektu najdete i odpočívadlo a hlasování, zda můžete (I can) nebo nemůžete (I cannot) jeden den bez počítače vydržet, tak nezapomeňte hlasovat. :o) Na stránce najdete kromě kromě jiného i odkazy na videa s Shut Down Day tématikou. Nejlepší je asi video s ukázkami alternativního využití počtítačů - mrknout se na něj můžete tady.

Co se týká mě, tak bych vydržel radši týden bez mobilu než den bez počítače. Nicméně, k podobným akcím se vždycky rád připojím, takže se mnou můžete počítat!

A co vy? Připojíte se?

11 komentářů:

 1. Mno...po zralej úvaze jsem koukla do diáře a zjistila, že jsem celý víkend v Praze...takže se připojuju ráda a bez problémů...:-)

  OdpovědětVymazat
 2. No tak to jsem na tebe zvědavá!!! Asi by to chtělo vymyslet alternativní plán, aby tě to nelákalo :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Pokusím se. Jsem na tom přesně jako ty, že bych radši strávila týden bez mobilu, než den bez počítače :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vím o sobě, že jsem závislák, ale nepřipojím se :)

  OdpovědětVymazat
 5. já se ráda přidám, i když mám na počítači hodně práce... dík, že si řekl, že něco takovýho existuje...

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsem taky závislák... :o) To, že teď řeknu, že to vydržím, neznamená, že to opravdu vydržím... Ale proč se o to nepokusit... :o) Pojď do toho taky...

  OdpovědětVymazat
 7. vypnu počítač a zapnu vibrátor, beztak je to lepší zábava

  OdpovědětVymazat