čtvrtek 10. května 2007

Bugatti Veyron v Česku

Bugatti VeyronTak se konečně dočkal i první Čech. Před pár dny totiž bylo v České Republice prodáno nejvýkonější, nejrychlejší a nejdražší sériově vyráběné auto světa - Bugatti Veyron. Kdo je oním šťastným majitelem se neví, ale v nedávných rozhovorech o jeho koupi uvažoval blízký Krejčířův přítel Richard Chlad, který svého pohádkového jmění nabyl zejména pronájmem výherních automatů a další zábavní techniky. Richard Chlad je mimochodem majitelem i druhého nejdražšího auta v ČR - Maserati MC12.

Bližší informace o Bugatti Veyron se dočtete tady. Pokud si chcete pořídit svoje vlastní, můžete tak učinit tady. Ceny se pohybují kolem 1.400.000 euro (zhruba 40.000.000 Kč). Pokud ale nemáte dostatek hotovosti nesmutněte, lze ho koupit i na leasing. Měsíční splátka je 18.000 euro (zhruba 510.000 Kč). :o)

Update: Fotku jediného Bugatti Veyron, které se účastnilo letošního ročníku Gumball 3000 si můžete prohlédnout tady.

4 komentáře:

 1. Majitelem by měl být jistý Radim Passer

  OdpovědětVymazat
 2. Zrovna do Passera bych to vůbec neřekl. Doufám, že s ním bude jezdit i po silnicích (ne jenom na okruhu) a že to auto v ČR někde někdy uvidím. :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc hezký, jenom se divím té barvě. Auto na fotce je celý černý, přitom seriově se dělají pouze ve dvojbarevném provedení. Jestli to nechal někdo jenom kvůli Gumballu přestřikat, tak je to teda super trouba.

  OdpovědětVymazat
 4. To, že Veyron musí být dvoubarevný je v Česku hodně rozšířený omyl. Při koupi Veyronu si sice vybíráš jakou barvu budou mít dveře a přední blatníky a jakou barvu bude mít zbytek. Nikde ale není psáno, že si nemužeš vybrat dvě stejné barvy. Třeba zrovna tu černou a černou. Stačí se mrknout do oficiálního konfigurátoru: http://www.bugatti-configurator.com

  Celej žlutej vypadá božsky, ostatně stejně jako v jakýkoliv jiný barvě. :o)

  OdpovědětVymazat