neděle 6. května 2007

Pitva Paris Hilton

Paris Hilton AutopsyV newyorkské galerii Capla Kesting Fine Art mají novou atrakci. Leží tam totiž na pitevním stole nahá Paris Hilton se svojí fenkou Tinkerbell - přesněji řečeno jejich sousoší. :o)

Návštěvníci mají v tomto "uměleckém díle" s názvem Pitva Paris Hilton vidět odstrašující příklad jedince, který porušuje zákon, neustále se opíjí, bere drogy a užívá si nezřízeného sexu. Nohy má doširoka roztažené, na hlavě korunku a v ruce mobilní telefon. Socha má navíc vyjímatelné vnitřnosti. :o)

Paris Hilton je součástí kampaně na záchranu mladých žen před zkázou, kterou představuje alkohol, cigarety, drogy a sex.

Oficiální stránky pojektu najdete tady. Pět fotek sochy ve vysokém rozlišení pak najdete tady - [1] - [2] - [3] - [4] - [5].

6 komentářů:

 1. Tak tak, kdyby ta Paris raději seděla doma v kuchyni u stolu, pila s kámoškama bilý Kahan, kafe ze skla a hulila Petry, tak by si jí nikdo ani nevšim! :-)))

  OdpovědětVymazat
 2. Přesně tak. Ale co by to bylo za život... :o)

  OdpovědětVymazat
 3. tady možno videt nahou (dusevne) Muris Hilton :) muris.bloguje.cz

  OdpovědětVymazat
 4. No byl by to votravnej život, ale běžní kritikové jsou na takové životy zvyklí:-) Já osobně si myslím, že jehorší ze všeho jsou na Paris ty prachy, tohle zkousne málo kdo:-)))

  OdpovědětVymazat
 5. Až si budu chtít šáhnout na játra PH, tak si udělám do NY výlet:-P

  OdpovědětVymazat