středa 30. května 2007

Tinky Winky z Teletubbies je gay?

Tinky Winky - TeletubbiesDo centra pozornosti se v silně katolickém Polsku dostal Tinky Winky, postavička z britského dětského seriálu Teletubbies, jehož cílovou skupinou jsou děti do pěti let. Vláda ho totiž obviňuje, že je gay, což je v Polsku absolutně nepřípusné. Proto seriál musí být buď cenzurován nebo ještě lépe zakázán úplně.

Šéfka úřadu na ochranu práv dětí Ewa Sowinska, která se nyní stížností zabývá, již dříve ukázala svojí nízkou inteligenci, když se snažila o přijetí zákona, aby homosexuálové pracující s dětmi a mládeží dostali zákaz výkonu svého povolání a byli okamžitě propuštěni (a nejlépe od společnosti izolováni úplně).

Důkazem Tinky Winkyho homosexuality je prý fakt, že přesto, že je mužského pohlaví, má fialovou (pole Poláků ryze holčičí) barvu a nosí červenou tašku (a červená je opět podle Poláků ryze holčíčí barva). To je prý nezvratitelný důkaz jeho homosexuality.

Stejnou úroveň inteligence ukázali už v roce 1999 někteří američané v čele s kazatelem Jerry Falwellem, který na základě podobných důvodů jako dnes Poláci, vyjádřil svoje obavy o životy malých dětí, kteří si můžou vzít z Tinky Winkyho příklad a stát se taky homosexuály. Bližší info na BBC News.

Polský prezident Lech Kaczyňski, celá polská vláda a naprostá většina obyvatelstva je celé vyspělé Evropě pro smích kvůli svým názorům na homosexualitu, interupce, antikoncepci, sex před svadbou, rozvody a podobně. Nechci házet všechny Poláky do jednoho pytle, určitě se mezi nimi najdou i rozumně uvažující, ale v případě Polska je těch rozumných opravdu málo.

Další info na Novinkách.

13 komentářů:

 1. Rozpovídal ses teda pěkně. :o)

  OdpovědětVymazat
 2. Jo, to už se mi povedlo přečíst. Myslím si, že to Poláci zcela přehánějí. Ale my s tím asi nic neuděláme. A můžeme být rádi, že žijeme tam, kde žijeme...

  OdpovědětVymazat
 3. ...mrkni se na granosalis.cz a vyhledávej příspěvky uživatele \"seraphim\". Je to nejdrsnější anitihomosexuální fanatik, jakého jsem kdy potkal... :-D

  OdpovědětVymazat
 4. Ani sem nevěděla jestli se tomu mám smát nebo ne.

  OdpovědětVymazat
 5. Poláci jsou divní... Když si obleču něco, co má \"klučičí barvu\", budu lesba???:-)

  OdpovědětVymazat
 6. sem chtel napsat jen že Tinky je židobolševická lesba, ale pak mi to přišlo trapné :-))

  OdpovědětVymazat
 7. Díky za tip. Docela jsem si početl. Někteří lidé jsou opradu šílení. :o)

  OdpovědětVymazat
 8. Hej ty kretene, kdo ti dal pravo nadavet na Polsko???a polaky? Polsko a jeho obyvatele, jsou vyvoleni k tomu, aby zkultirnili tento zkazeny svet!!! Wielka Polska Katolicka!!! teplousi jsou odpoeni,bolsevici taky, a ty taky ty kriple ceskej liberalni!!! Polsko vam jeste ukaze!

  OdpovědětVymazat
 9. Polska forewer!!!!!!!!!!! klerofasismus v polsku zvitezil-tres se zkazeny a muslimsko-zidovsko-bolsevicky svete v cele s homousema!!! vden zuctovani je na blizku!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Nevím, jak poláci naloží s trendem vrcholových manažerů nosit značkové košile světle růžové barvy:)

  OdpovědětVymazat
 11. Bez si dát studenej obklad na tu tvou \"ligovou hlavu polské rodiny!\"

  zdravý rozum ano, zaslepenost ne!

  OdpovědětVymazat
 12. já jsem taky polák, a s klerofašistama nemám nic společnýho, stejně jako (imho) většina - ale jak známo, na blbce je nejvíc vidět. kdyby se posuzovala ČR podle paroubka nebo parkanové, případně jiných \"expertů\", tak budou češi za blbce taky ;) i část hodně katolické pravice si myslí, že v případě teletubbies by se měla léčit hlavně paní Sowinska, která se nechala (docela vtipně) vyprovokovat lidmi z týdeníku Wprost...

  OdpovědětVymazat