sobota 28. července 2007

Eternity II - nová hra o velké peníze

Eternity II 2 Game Solve SolutionPrávě dnes, 28. července 2007, byla uvedena na celosvětový trh nová hra - Eternity II Puzzle. Jedná se o skládačku typu puzzle, kde na pole 16 x 16 musíte správně složit 256 dílků. A kdo to dokáže jako první, dostane 2 milióny dolarů (zhruba 41 miliónů Kč). Vyřešit Eternity 2 ovšem není nijak snadné - u první verze Eternity to vítězi trvalo celých 18 měsíců. Bližší informace o této hře najdede na českých oficiálních stránkách.

Takže pokud vám nevadí, že dáte tisícovku za hlavolam, který na 99,999999% nikdy nesložíte, tak vyražte do obchodu co nejdřív, šanci na výhru má každý. Kde lze Eternity 2 koupit najdete tady.

Eternity II si můžete zdarma vyzkoušet tady. Způsobů řešení je pravděpodobně hned několik. Pokud nechcete prozradit řešení, nečtěte dál. Jedno z nich si můžete prohlédnout tady.

7 komentářů:

 1. Jů, to je děsná blbinka, ale strašně mě to baví. Je fakt, že dát tisícovku za něco, co asi v životě nesložím, je docela dost.

  OdpovědětVymazat
 2. Ještě je tu jedno řešení. Můžeš si koupit jen minivariantu s 36 dílky (za 399,-) a nebo o něco větší se 72 dílky (za 499,-). Jejich složením nezískáš žádnou odměnu, jenom nápovědy do hlavní (velké) hry s 256 dílky.

  Bližší info je tady: http://cz.eternityii.com/about-eternity-II/

  A kdyby se ti náhodou podařily složit, tak hurá na velký. :o)

  OdpovědětVymazat
 3. To demo je nějaké divné. Složil jsem to přesně podle instrukcí, ale přesto mi to vynadalo, že to mám špatně. Čtyřikrát jsem to kontroloval...

  OdpovědětVymazat
 4. Čím by to mohlo být nevím, ale už jsem to četl i na jiných webech, že to někomu ani správné řešení neuznalo. :o/

  OdpovědětVymazat
 5. Naopak, dát tisícovku za něco, co ti vydrží věčnost, je přece dobrá investice, ne?

  OdpovědětVymazat
 6. To máš naprostou pravdu. :o)))

  OdpovědětVymazat