pátek 6. července 2007

Ukaž co máš po kapsách

Face Your Pockets Project Anna PonamorevaFace your pockets je zajímavý projekt, do kterého se může zapojit každý, kdo naskenuje obsah svých kapes společně se svým obličejem a výsledný obrázek pošle tvůrcům projektu, kterými jsou Timur Akhmetov a Yulia Yakushova. Ti ho pak zveřejní na webu FaceYourPockets.com.

Zatím se projektu zúčastnilo rovných 130 lidí. Jejich obličeje (nebo spíš jejich části) a obsahy jejich kapes si můžete prohlédnout tady.

Pokud se chcete tohoto mezinárodního projektu taky zúčastnit, stačí když vysypete obsah svých kapes na plochu skeneru, nastavíte výstupní formát na .jpg nebo .gif, velikost A4 a rozlišení 300 dpi. Pak přes všechen ten bordel připlácněte obličej a klikněte na "skenovat". Výsledek pak pošlete na faceyourpockets(zamoták)gmail(puntík)com a doufejte ve zveřejnění. Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše jméno, zaměstnání a seznam věcí, které na obrázku jsou (ne vždy je to totiž úplně jasné). A ještě rada na závěr: Při skenování ZAVŘETE OČI!

1 komentář:

  1. klokaní - zvlášť ta s bruslařskou botou :-) Já mám něco po kapsách jen velmi zřídkakdy - většinou něco, co najdu cestou a potřebuje to trochu ohladit :-)

    OdpovědětVymazat