středa 29. srpna 2007

Bezva flash hra - Bloons Tower Defense

Ninja Kiwi Bloons Tower DefenseVčera jsem u Marraka našel tip na jednu bezva flashovou hru. Strávil jsem u ní několik hodin, než jsem jí dohrál. Už dlouho mě žádná na tak dlouho nechytla. :o)

Ta hra se jmenuje Bloons Tower Defense, vytvořil jí Ninja Kiwi Team a jedná se o klasickou věžovku (jestli teda víte o co jde). Náplní hry je stavět útočné věže tak, aby jste sestřelili co nejvíc balónků, které letí po cestě celým hracím polem. Hra má 50 kol a jejich zdolání mi trvalo několik hodin. Nakonec se mi to podařilo se ztrátou pouhých patnácti balónků. Hru spustíte tady.

Další moje tipy na flashové hry najdete v rubrice rubrice hry.

4 komentáře:

 1. no nechci se vytahovat, ale dal jsem to se ztrátou třech balónků na poprvý :) Líbii se mi ty textíky - furt hraješ? já to nedal bez cheatování a tak :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to jsi dobrej. Já to dal asi na podesátý. Když si vezmu, že každá hra mi trvala kolem půl hodinky, tak jsem tim trochu času zabil. :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Chlapi, jak vy to jen děláte? Já dojdu tak max do 7 kola...

  OdpovědětVymazat
 4. Musíš správně rozmisťovat věže, upgradovat je a zkoušet různý možnosti. Například věž, která dokáže balónky zmrazovat se ukázala být zbytečná, tak jsem jí pak už vůbec nestavěl.

  OdpovědětVymazat