pátek 10. srpna 2007

Seriál Prison Break na Nově jako Útěk z vězení

Prison Break WallpaperVe středu, 19. září 2007 ve 21:20 (hned po Pojišťovně štěstí) začne na TV Nova první díl superúspěšného amerického seriálu Prison Break (u nás přeložený jako Útěk z vězení). Mnozí ten seriál asi znají a dost možná už si nějakou tu sérii stáhli z internetu a skoukli, já ne, takže se docela těším.

Isherwood popisuje Prison Break na ČSFD takto: "Proč Michael Scofield, mladý, vzdělaný, vysoce inteligentní a finančně zajištěný muž, přepadne banku? Proč při soudním jednání přistoupí na všechny podmínky a bez odvolání přijímá pětiletý trest ve vězení Fox River? Protože v tomto vězení čeká na popravu jeho bratr Lincoln Burrows. Michael věří v jeho nevinu a tak s dokonale promyšleným plánem útěku přichází, aby jej zachránil. Ve vězení se však věci nemají úplně tak, jak si představoval a tak musí krom všudypřítomnosti bachařů věnovat pozornost i zvídavému postoji některých spoluvězňů, kteří by rádi utekli též. Navíc se v nebezpečí ocitá i Lincolnova rodina, protože někdo vysoce postavený tahá za nitky a jeho poprava je pro něj velmi důležitá."

Kromě Prison Break se můžete na Nově těšit ještě na třetí řadu seriálu Ztracení (od 2. září), na druhou řadu seriálu Dr. House (od 3. září), na třetí řadu seriálu Kriminálka Miami (od 14. srpna) a již šestou řadu seriálu Kriminálka Las Vegas (od 23. srpna).

4 komentáře:

 1. no, tomu se říká aktuální zpráva :)
  ale lepší bude, když si ten seriál stáhneš. v origánule j eurčitě lepší než s titulky

  OdpovědětVymazat
 2. Řekl bych, že se to bude vysílat s dabingem a ne s titulkami :-)))

  OdpovědětVymazat
 3. jasně :) myslle jsem na píčoviny, když jsem to psal. V originálu s titulky je lepší než dabovanej na nově :))

  OdpovědětVymazat
 4. Nejsem zpravodajský server, je to jen můj TV Tip, takže je jedno jestli jsem to zveřejnil předevčírem nebo až za měsíc, pořád to bude mít stejný smysl.

  Sice je mi jasný, že ten seriál bude pravděpodobně lepší v originálním znění s titulky než s dabingem, ale vzhledem k tomu, že při sledování televize vždy dělám ještě plno dalších věci, tak pro mě sledování filmů (nebo seriálů) s titulky nepřipadá v úvahu. :o)

  OdpovědětVymazat