čtvrtek 2. srpna 2007

Škoda - nejlepší značka za rok 2007

Škoda Auto Simply Clever LogoObvykle tu na Škodovku spíš nadávám, tak jsem si nemohl odpustit vás informovat o (docela) prestižním ocenění, které se automobilce Škoda dostalo.

Ocenění Car Franchise of the Year je obdobou filmového Oscara, jenže v automobilovém průmyslu. V posledních pěti letech vyhrávaly značky jako Audi nebo Lexus. Tento titul získají jen nejlepší automobiloví výrobci nebo dodavatelé aut, kteří dokáží přinést na trh nejlepší sérii modelů, mají úspěšnou marketingovou strategii a úzký vztah se svými zákazníky. Letos toto ocenění získala "česká" automobilka Škoda, která tak zastínila všechny ostatní.

Je to až neuvěřitelné, ale podobné ocenění poslední dobou Škoda získává jedno za druhým. V únoru získala cenu Nejlepší značka roku 2007 vyhlášenou časopisem Top Gear, podloženou průzkumem spokojenosti zákázníků. Potom v březnu se Škoda Octavia stala nejlépe hodnoceným modelem za rok 2007 v anketě Auto Express. Skvělé je taky její umístění ve studii spokojenosti zákazníků J. D. Power, kde letos Škoda Fabia obsadila skvělé druhé místo.

Bližší info: Auto.sk

No, co dodat. Jen tak dál Škodovko!

Žádné komentáře:

Okomentovat