pátek 25. ledna 2008

Přejeté zvířátko

road kill toysV posledních letech se stávají různí úchylní plyšáci opravdovým prodejním hitem. Dalšími jsou i tato přejetá zvířátka. Jsou od krve, přes záda mají stopy peneumatik a kolem sebe vyhřezlá střeva a další vnitřnosti. Vše je samozřejmě hezky barevně a chlupatě vyvedeno v plyši.

Zdá se, že je momentálně k dostání pouze jediný "model" a to tento. Za 25 liber (necelých 900 Kč) si ho můžete objednat na jejich oficiálním webu - Roadkilltoys.com.

7 komentářů:

 1. hm, skvělý... co bude další na řadě? Budeme dětem kupovat plyšový přejetý děti v životní velikosti, se spoustou krve a s vyhřezlými střevy???
  :-(

  Co z takových dětí asi bude?? Odporná tupá deprimovaná hovada... bezcitný konzumní automaty kteří vše budou jen spotřebovávat: vjemy, zážitky, pocity...

  Doufám že do tý doby už budu mrtvej...

  OdpovědětVymazat
 2. Ale Wilsone, co humor, ironie, nadsázka, to ti nic neříká? Vážně si myslíš, že by někdo koupil tuhle hračku svému dítěti? Něco ti povím: pokud budu mít volnejch pár stovek, pořídím dceři nějakou normální hračku a přejetýho mývala koupím svému muži. Nebo lépe bratrovi, protože stejně jako já miluje černej humor.
  Jen by mě zajímalo, s čím by si podle tebe měly hrát děti, aby se z nich nestala \"tupá deprimovaná hovada\". S káčou? Dvěma kamínkama? Klacíčkem?


  Mike: díky za tyhle stránky, vždycky mě pobavíš ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tato zvířátka už dokonce stihla být \"Vánočním hitem\" :))))
  http://www.raven.bloguje.cz...a.php

  OdpovědětVymazat
 4. No, a třeba tady http://www.plasticandplush.com...ml to bylo ještě dřív než na Novinkách. Je težký být vždy ve všem první... :-)

  OdpovědětVymazat