úterý 5. února 2008

E-shop jak má být

underwear lingerie pantiesKonečně se něco pohlo i ve vývojí e-shopů, které fungují obvykle bez nejmenší inovace už mnoho let.

Představte si, že pro svojí přítelkyni (nebo třeba sousedku) vybíráte spodní prádlo k Valentýnu. Jenže obvykle nastane klasický problém - nedokážete si to na nikom představit. Hodilo by se, kdyby jste si to prádlo mohli prohlédnout na někom, kdo má podobnou postavu jako vaše partnerka. Samozřejmě ze všech stran a zblízka i z dálky. To by se to pak vybíralo...

Vítejte do 21. století! :o)

6 komentářů:

 1. Nevím sice, jestli bych si podle toho risknul nakupovat spodní prádlo, ale jako nápad je to hodně povedené. Jen myslím, že spíš než muži to budou využívat ženy. Mají lepší představu o tom jak jim co padne a takhle si to mohou prohlédnout nejen v katalogu, ale i na těle. Fakt dobrý. Škoda, že něco podobného není i s pánským oblečením.

  OdpovědětVymazat
 2. Raven - cožee ? :D No ja bych se teda na typky v trenkach fakt dívat nemusel :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Já nemyslel na spodní prádlo, v tomto směru je na ženy samozřejmě daleko estetičtější pohled :) Ale co třeba obleky nebo tak...

  OdpovědětVymazat
 4. Raven: to spíš to spodní prádlo než zrovna oblek (u prádla se rozhoduje hlavně o vzhledu, zatím co oblek ti musí prostě dobře padnout a sedět a to při pohledu na cizího chlapa, kterej má postavu jinou než ty asi nezjistíš:))

  jinak funkce to je teda povedená:D

  OdpovědětVymazat
 5. škoda že tam nemají žádný latex nebo vinyl

  OdpovědětVymazat
 6. Oh, tak tenhle obchod bude mit pekny komercni uspech - skoad ze to neni akciovka, hned bych vedel kam investovat :D

  OdpovědětVymazat