pátek 15. února 2008

Pro radost všem

Prezident ČR Václav KlausNemusí ho Strana zelených, nemusí ho KDU-ČSL, nemusí ho ČSSD, nemusí ho KSČM a nemusí ho ani dobrá třetina ODS. Nechtějí ho občané Česka a nemusí ho ani v zahraničí. Ale co, komu na tom přeci záleží? Poslanci a senátoři si zvolili za svého prezidenta Václava Klause.

No, tak snad jim bude dělat samou stejnou radost jako dosud. :o)

7 komentářů:

 1. Jak si přišel na to, že ho nechtějí občané ČR ? Vždyť podle průzkumů mu důvěřovalo 65% lidí. Já osobně jsem rád, že to tak dopadlo...

  OdpovědětVymazat
 2. Podle CVVM to bylo v lednu 58% a od jeho (prvního) zvolení s jeho činy důvěra v něj neustále klesá. Ty tam jsou doby kdy prezident býval s přehledem nejdůvěryhodnější \"institucí\". A když lidé dostali na výběr mezi ním a druhým (nijak zázračným) kandidátem, tak dávali v průzkumech a anketách také přednost spíše Švejnarovi.

  OdpovědětVymazat
 3. já jsem taky ráda, že to tak dopadlo, a nejen já ale i hodně lidí z mého okolí...

  OdpovědětVymazat
 4. Ja bych spise rekl, ze opravdu nebylo z ceho vybirat. :/

  OdpovědětVymazat
 5. Mike82: No každopádně, jak jsem říkal, já osobně jsem rád, že to tak dopadlo. S většinou Klausových názorů souhlasím.

  OdpovědětVymazat
 6. no s tim kdo ho nemusi bych mozna jen trochu brzdil, protoze kdyby ho vsichni nemuseli tak by asi nebyl znovu zvolen ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Švejnar měl vyhrát a ne ten tunelář, čestnej předseda ODS (tudíž nestranej kandidát :P) a anti ekolog Klaus... Stejně nemejt ODS většinu tak určitě nevyhrál.....

  OdpovědětVymazat