neděle 16. března 2008

Formule 1 - sezóna začala výborně

Renault ING Formule 1Stejně jako všichni fanoušci Formule 1 jsem se obával, že letos bude boj o stupně vítězů výhradně záležitostí jediných dvou týmů s opravdu dobrým autem, což je Ferrari a McLaren. Už ale po prvním závodě to vypadá, že zákaz kontroly trakce a brzdění motorem v zatáčkách ukáže skutečnou kvalitu jezdců, kteří prostě budou více chybovat. To znamená, že na bodovaných pozicích (snad) začneme vídat i chudé týmy s pomalými auty, ale kvalitními jezdci. Navíc je skvělé, že TV Nova podlehla tlaku fanoušků a nahradila komentátora Petra Horáka o mnoho lepším Tomášem Richterem.

A teď to nejdůležitější - kde hledat během roku informace:

Bezkonkurenčně nejlepším českým zpravodajským serverem z oblasti Formule 1 je web F1sports.cz, který nabízí nejaktuálnější zpravodajství psané profesionálními redaktory.

Pravým opakem je web Sport.cz, kde se snoubí ubohost, zaujatost, trapnost a neznalost s debilitou amatérských redaktorů. Ale soudě podle komentářů pod články ten web stejně žádný fanoušek F1 nečte.

3 komentáře:

  1. Tak tipuju Kovalainena jako vítěze, Pohár Konstruktérů získá BMW-Sauber ;-)

    OdpovědětVymazat
  2. Taky bych to přál Kovalainenovi, minulý rok se v Renaultu vyloženě trápil, ale pochybuji, že by ho Ron Dennis nechal vyhrát šampionát.

    OdpovědětVymazat
  3. Pochybuju, že Ron povede stáj až do konce sezony...;-)

    OdpovědětVymazat