pondělí 24. března 2008

Kytičkáři na Mácháči

Kytičkáři na MácháčiUž je to více než rok, co jsem tu psal moje hodnocení na film Kytičkáři na Ibize. Tenkrát ho docela krizoval, čímž jsem jsem některé čtenáře a čtenářky dost naštval a ještě dnes mi občas přijde e-mail s tím, že jsem pitomej a vůbec nerozumím tomu, co je umění a kvalitní film. :o)

Před pár dny kluci zveřejnili na svých stránkách volné pokračování s názvem Kytičkáři na Mácháči a já jsem opět neodolal a film si stáhnul a skouknul. Tentokrát jsem od něj vůbec nic nečekal, takže jsem jsem nebyl vůbec zklamaný. Slibované "neuvěřitelné pařby a scény, které snad ani nejdou vymyslet" se ve filmu samozřejmě neobjevily, stejně jako jakákoliv zábava. Podle mě je to ještě větší propadák než jednička, takže film hodnotím jedním bodem z deseti. Nicméně já nejsem cílová skupina. Komu se líbili na Ibize, tak z Mácháče bude taky nadšený.

Oba filmy Kytičkářů si můžete stáhnout tady. (Pozitivní zpráva je ta, že film je umístěn na opravdu rychlém serveru, takže pokud máte alespoň trochu slušné připojení k internetu, tak budete mít těch 380MB za minutku doma.)

4 komentáře:

 1. No to je megatrapárna, většina filmu je záběr z nějaké diskotéky a \"odjezd\" autem...

  OdpovědětVymazat
 2. Nám se to s kámoškou mocinky líbí! Jestli se paří na Mácháči tak jako v tom filmu tak tam v létě hned vyrážíme!:-))) No a jak dostali do filmu Lunetic,to je hustý!

  OdpovědětVymazat
 3. Myslim si,že je to pohodová záležitost,mám rád oddechový filmíky,jasný,nic profi to neni,ale byl jsem na jejich párty v Cholticích a kluci uměj ....

  OdpovědětVymazat
 4. Po přečtení dvou výše uvedených příspěvků vidím, že cílovou skupinou je obecenstvo hodnotící film podle toho kdo se v něm objeví nebo podle toho jakou tvůrci udělají párty. Ach jo....

  OdpovědětVymazat