pátek 11. dubna 2008

The IT Crowd již dnes večer

IT Crowd Partička IT AjťáciJiž dnes večer ve 23:10 začíná na ČT2 první díl britského komediálního seriálu The IT Crowd a to pod názvem Ajťáci.

Na ČSFD má seriál 91% a je popisován následovně: V přeplněném a nevzhledném suterénu, hluboko v útrobách budovy Reynholm Industries se skrývají Roy a Moss - pracovníci oddělení informačních technologií, zlořečení i vysmívaní svými bezohlednými kolegy. Jejich život ve světě serverů a protipožárních překážek je násilně přerušen příchodem nového personálního manažera Jen, která toho ví o počítačích asi tolik jako lama (nebo kterýkoliv jiný sudokopytník). Jen nemá zájem pracovat v ubohém suterénu a Roy s Mossem nechtějí jako vedoucího někoho, kdo nerozumí BASICu a nikdy neslyšel o dvojkové soustavě. Časem však přijdou na to, že mít jako vedoucího ženu, může mít i své výhody.

Kromě Ajťáků ještě večer stojí za koukání Zelenkovy Příběhy obyčejného šílenství se skvělým Ivanem Trojanem v hlavní roli. Film začíná dnes ve 20:00 na TV Nova.

5 komentářů:

 1. Dabing stojí za bačkoru ! Origo je origo a v tomto případě to platí dvojnásob, stejně jako v případě Shreka apod.

  OdpovědětVymazat
 2. Taky jsem ale čekal dabing. :o)

  OdpovědětVymazat
 3. No, tak to můžeš být v klidu, protože to na ČT jede v originálním znění s titulky. :o)

  OdpovědětVymazat
 4. Typicke pro ceskou televizi.. koupi porad, ktery slavi v zahranici obrovsky uspech a da ho v pracovni tyden v 11 v noci. Odvysila prvni serii a dalsi uz nekoupi, protoze se na to nebude podle nich urcite divat dostatek lidi(proc asi v tuhle hodinu?). Odmitam platit poplatky za televizi, kterou vede takova zasrana banda kretenu co neumi pouzivat mozek!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Ajťáci jsou sice v pracovní den od 23, ale vzhledem k tomu, že je to pátek, tak to, myslím, tolik nevadí.

  OdpovědětVymazat