úterý 17. června 2008

Stal jsem se kačerem

Geocaching logoAno, je to tak. Už i já jsem se stal kačerem. Ale nemusíte mít strach, nenechal jsem se přeoperovat, jen jsem se stal účastníkem celosvětové hry Geocaching. Hra mě postihla před asi třemi týdny a už mám uloveno rovných dvacet keší (18 tradičních, jednu multi a jednu mysterku) a už mi prošel rukama i nějaký ten geocoin a travelbug.

A musím potvrdit to, co říkají všichni kačeři - Geocaching je droga a velmi rychle na ní vzniká závislost.

Mudlům doporučuji přečtení vysvětlení Geocachingu, registraci a vyražení do přírody, je tam krásně.

6 komentářů:

 1. Tak proto 3 týdny žádný příspěvek :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Jo, máš pravdu, byl to jeden z důvodů. :o) Tím důležitějším ale byly státnice.

  OdpovědětVymazat
 3. To my máme jednu kešku z Osvětimi... Ty český nejsou většinou zajímavý... Je jich pár (např. naše 2 vyzvednuté ze Štramberka a jedna z Kopřivnice... doporučuju), ale většinou to jsou krabičky uprostřed ničeho... O tom GC bohužel není... Snad budeš mít štěstí na ty dobrý kešky... Co taky mohu doporučit, tak jedna \"keška\" je u brněnského letiště. Není to keška jako taková, že by tam byla nějaká krabka s blbostma, ale je to místo, kde, když tam jseš, ti lítaj letadna kousek nad hlavou... To je geokešink :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Zdravím kačera. :o) Do Osvětimi se v létě taky chystám, tak už jsem si samozřejmě mapoval terén a na tu kešku jsem koukal a už se na ní těším.

  Já s GC teprve začínám, takže mám radost i z kešky uprostřed ničeho a s radostí jdu třeba dva kilometry do kopce jenom kvůli ní. :o)

  OdpovědětVymazat
 5. \"Готика\"- Облицовочные и монтажные работы, производство и продажа изделий из натурального камня (мрамор , гранит)
  Мрамор , гранит , гранитные и мраморные плиты и изделия из натурального камня

  OdpovědětVymazat
 6. A welder then finishes the work in accordance with engineering drawings or by their very own expertise and judgement . Drawing, as well as|in addition to} deep drawing, are stamping processes that remodel flat sheet metallic into any variety of three-dimensional forms. Laser cutting tools use laser beams to make extraordinarily clear, high quality cuts. Drills are cutting tools with rotating tips that producers use to create holes in materials. Heat electrical outlets therapy is an optionally available step, but metalworkers nearly at all times take the opportunity to carry out it. Manufacturers heat deal with metallic components to both harden and strengthen them, or soften them for additional working.

  OdpovědětVymazat