úterý 17. června 2008

Stal jsem se kačerem

Geocaching logoAno, je to tak. Už i já jsem se stal kačerem. Ale nemusíte mít strach, nenechal jsem se přeoperovat, jen jsem se stal účastníkem celosvětové hry Geocaching. Hra mě postihla před asi třemi týdny a už mám uloveno rovných dvacet keší (18 tradičních, jednu multi a jednu mysterku) a už mi prošel rukama i nějaký ten geocoin a travelbug.

A musím potvrdit to, co říkají všichni kačeři - Geocaching je droga a velmi rychle na ní vzniká závislost.

Mudlům doporučuji přečtení vysvětlení Geocachingu, registraci a vyražení do přírody, je tam krásně.

5 komentářů:

 1. Tak proto 3 týdny žádný příspěvek :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Jo, máš pravdu, byl to jeden z důvodů. :o) Tím důležitějším ale byly státnice.

  OdpovědětVymazat
 3. To my máme jednu kešku z Osvětimi... Ty český nejsou většinou zajímavý... Je jich pár (např. naše 2 vyzvednuté ze Štramberka a jedna z Kopřivnice... doporučuju), ale většinou to jsou krabičky uprostřed ničeho... O tom GC bohužel není... Snad budeš mít štěstí na ty dobrý kešky... Co taky mohu doporučit, tak jedna \"keška\" je u brněnského letiště. Není to keška jako taková, že by tam byla nějaká krabka s blbostma, ale je to místo, kde, když tam jseš, ti lítaj letadna kousek nad hlavou... To je geokešink :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Zdravím kačera. :o) Do Osvětimi se v létě taky chystám, tak už jsem si samozřejmě mapoval terén a na tu kešku jsem koukal a už se na ní těším.

  Já s GC teprve začínám, takže mám radost i z kešky uprostřed ničeho a s radostí jdu třeba dva kilometry do kopce jenom kvůli ní. :o)

  OdpovědětVymazat
 5. \"Готика\"- Облицовочные и монтажные работы, производство и продажа изделий из натурального камня (мрамор , гранит)
  Мрамор , гранит , гранитные и мраморные плиты и изделия из натурального камня

  OdpovědětVymazat