pondělí 29. září 2008

Prvním vítězem Velké ceny Singapuru je Fernando Alonso

fernando alonso ing renault f1Tohle fakt nemůžu nechat bez odezvy. Už jsem se bál, že se toho v letošní sezóně ani nedočkám, ale je to tady. Vítězem Velké ceny Singapuru je Fernando Alonso a to i přesto, že startoval až z 15. místa! Vítězství je o to cennější, že se jednalo o historicky první noční závod a navíc na velmi náročné trati.

Doufám, že tohle není jeho poslední letošní úspěch, určitě by si jich Alonso i Renault zasloužili víc.

Ještě dodám, že nejlepší web v ČR o Formuli jedna je bezkonkurenčně F1Sports.cz. (Bezkonkurenčně nejhorší je stále Sport.cz.)

5 komentářů:

 1. a bezkonkurenčně nejhorší rádio je F1 :)

  OdpovědětVymazat
 2. No konečně nový článek :)

  OdpovědětVymazat
 3. Pozri sa aj na stránku http://www.dennik.eu kde nájdeš aktuálne spravodajstvo a na stránke http://www.e-tip.sk nájdeš výborné diskusné fórum k hazardným hrám. Podnikateľské poradenstvo na http://www.poradca.info a výroba internetových stránok na http://www.nettur.sk

  OdpovědětVymazat
 4. The city says that graffiti cleanup cost $280,967 in 2008 and $290,954 last year. That doesn\'t count tags the parks department or private residents removed. ugg boots cardy

  OdpovědětVymazat
 5. As the name implies, CNC indicates that this form of machining relies on computer control. This means a higher degree of automation, which is one of the best resolution for high-precision work. CNC automated manufacturing line is aimed at the mass manufacturing of bulk shell and box elements in the industries of residence home equipment and vehicles. CNC lathes are utilized in automobile manufacturing, aviation, aerospace, electronics, arts, crafts, gifts, woodworking, and instruments. Then there are quantity of} ways CNC machining to {learn how to|discover ways to|learn to} operate a CNC mill or CNC lathe.

  OdpovědětVymazat