úterý 14. října 2008

Fernando Alonso vyhrál podruhé v řadě

fernando alonso fujiOpět mi to nedá a musím pochválit Fernanda Alonsa za jeho fantastické nedělní vítězství. Pokud se před čtrnácti dny našel někdo, kdo tvrdil, že mu k výhře v Singapuru (kde fantastickou bezchybnou jízdou dokázal z 15. pozice na startu vyždímat vítězství) velkou měrou dopomohlo štěstí (protože jinak by pravděpodobně skončil až druhý za Nico Rosbergem), tak tentokrát musel opravdu smeknout.

Alonso tak opět potvrdil, každá stáj, kam přijde, vždy udělá během sezóny ten největší pokrok ze všech. Mimochodem, Alonso dokázal v posledních ŠESTI závodech získat nejvíce bodů ze všech. Škoda, že sezóna teprve nezačíná. :o)

V současné době také Fernando Alonso zabírá krásné čtvrté místo v síni slávy nejúspěšnějších jezdců historie co se týká získaných bodů. Před ním je jen Michael Schumacher, Alain Prost a Ayrton Senna.

Tak doufám, že Fernando vítězství v této sezóně ještě minimálně jednou zopakuje. Třeba hned tuto neděli.

A již tradičně nesmím zapomenout zmínit, že jediný profesionální web v ČR o Formuli 1 je bezesporu F1Sports.cz a ten úplně nejhorší je Sport.cz, kde články nejenže komentují (převážně) idioti, ale i píší (převážně) idioti.

4 komentáře:

 1. Už jsem koukal na všechny sporné situace z japonského závodu a výborně Massa, že si konečně nenechal srát na hlavu a vrátil to hamiltonovi :-) A dneska konečně uvidím závod celý, tak doufám, že krom těchto 3 okamžiků tam bude ještě něco zajímavého...

  OdpovědětVymazat
 2. Alonso uz je taxtarej? A kurwa to to leti....

  OdpovědětVymazat
 3. nejlepší web je formule.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Pozri sa aj na stránku http://www.dennik.eu kde nájdeš aktuálne spravodajstvo a na stránke http://www.e-tip.sk nájdeš výborné diskusné fórum k hazardným hrám. Podnikateľské poradenstvo na http://www.poradca.info a výroba internetových stránok na http://www.nettur.sk

  OdpovědětVymazat