úterý 24. března 2009

O zlém brouku Bramborouku

Bramborouk"Podívejte se! Tolik hostí k nám přichází ze západu! Jen se sypou. A nějak se jim u nás líbí. Už se ohlížejí po našich brambořištích, aby se usadili."

Těmito slovy začíná, dnes již legendární, brožurka O zlém Brouku Bramborouku, která pojednává o zlé Mandelince Americké, která chce loupit z našich talířů a kterou vydalo Nakladatelství dětské knihy v Praze roku 1950. Jejím autorem je Ondřej Sekora. Kdo nečetl, ten prostě musí. :-)

Všichni do boje proti Mandelince Bramborové! :-)

12 komentářů:

 1. další další další článek chceme hned :)

  OdpovědětVymazat
 2. To by si měl přečíst Obama, ať ví do čeho jde:)

  OdpovědětVymazat
 3. v podobě socialistické kuchařky \"Vaříme našim zemědělcům\", obsahující i tabulku o kalorických příjmech traktoristů, zootechniků atd.... Ale Bramborouk je taky kouzelnej!

  OdpovědětVymazat
 4. Z Ferdy si na Amerického brouka vůbec nevzpomínám, ale jinak jo, jinak si na to vzpomínám:-/

  OdpovědětVymazat
 5. Pozri sa aj na stránku http://www.dennik.eu kde nájdeš aktuálne spravodajstvo a na stránke http://www.e-tip.sk nájdeš výborné diskusné fórum k hazardným hrám. Podnikateľské poradenstvo na http://www.poradca.info a výroba internetových stránok na http://www.nettur.sk

  OdpovědětVymazat
 6. Ale i dnes se najdou poklady. Právě dnes jsem viděl PŠM pro děti o EU. Pustili to pěkně před večerníčkem. To byla moudra! Co mě zarazilo, že kontinent Evropa končil na hranicích Ukrajina-Rusko a Bělorusko-Rusko. Zvláštní.

  OdpovědětVymazat
 7. Ach jo, tak kdy už tu zase něco napíšeš?!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Tady už to nejspíš končí.. :( škoda, byl to super blog.. ;)

  OdpovědětVymazat
 9. Once http://www.replicalouisvuitton-vendita.com... think about drastically Louise Vuitton handbags are getting marketed for in merchandising shops, the believed of just spending numerous hundred appears so fast to undertake for most.

  OdpovědětVymazat
 10. co jste zač mluvíš? Je někdo ještě po tomto rozhovoru. Já jsem ze západu a rád bych, aby konverzaci.

  OdpovědětVymazat